Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sorma Neden (lütfen ölme!)

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
sofican
Üye
Üye
İsim: Gizem

Sorma Neden (lütfen ölme!)

Mesaj gönderen sofican »

Sorma neden...Çünkü anlatamam.Çünkü diyeceklerim ;ki eğer düşündüklerim bu kadar saçmaysa...Of onlar nasıl saçma olur...O kadar...İki cümleyi bir araya getiremiyorum!
İşte o yüzden sorma zaten bendede yok cevap.Hayatımda ilk defa ne yazdığımı bilmeden yazıyorum.Yazıyor muyum ki ? gerçekten !
Gidiyorsun...Benden...Ve ben seni uğurlmak zorundayım öyle mi ?Uğur/lamak...Bir çok kişiyi uğur/ladım...Ama sen ve böyle zamansız.Gidiyorsun ve ben seni uğur/lamak zorundayım...Yanında olmalıyım...
Pırıl pırıl bir sabah oysaki bu...Güneş çok çok güzel tüm şehire hava soluyor sabah vakti...Ve sen olmayacaksın öyle mi böyle sabahlarda .
Birazdan dışarı çıkmak isteyeceksin eminim çünkü sabah şahane...Ama benim söyleyeceklerim var.Yazıyorum...Ama söyleyemem...Sorma neden.
Belki yağmur yağacak öğleden sonra ve biz belki hala yürüyo olucağz...Elini tutuyo olmazsam yağmura kadar...
Çok güzel sabah çok...Sıcacık uyuyorsun ve uyanıcaksın sabah gibi ışıl ışıl olacksın...Elini tutucam ve çıkp yürüycez sokak sokak,sıcacık avucun sokaklara merdiven olucak ve ben çıkıcam çıkıcam taaaa gökyüzüne kadar koşarak o sıcacık basamaklardan,güvenli...Ve öyle ya se hiç bir şey sormayacaksın...Öyle ya hiç bir şey...
O aptal beyaza da gitmcgz.O aptal beyaz mahlukatları görmycgz.Hiç bir şey bilmiyor onlar...Senin sabahları ne çok sewdiğini ve benim...Bilmiyorlar işte...Çiçekler,soğuk beyaz duvarları da ısıtmıyor orada...Ve ben seni orada görmeye dayanamıyorum...Sorma neden?
Bak şimdi çiçek deyince ; Hani bir sabah...Sabah sabah çiçekçi aramıştık.Aslında bana alınacaklarını bilmeden bende aramıştım :) O çiçeklerle dar bir sokakta yürümüştük ; bu gün oraya götürücem seni.Ve sen hiç bir şey sormayacaksın...Çünkü şimdiye kadar hiç sarılmadığım kadar sıkı sarılcam sana çooook...Ve sen sormayacksn hiç bir şey...
Hadi uyanmalısın ! Çıkmalıyız yağmuru kaçırmadan ve sabahı yaşayarak...
E tamam artık uyanmalısın ! Öyle anlamsız gülümsemeyi kes rüyanda...Hala yazıyorum bak...Güzel gülüyorsun...Yüzün ışıl ışıl...Çok huzurlu...Huzur ...İnanayım mı buna...Hadi uyan!
Biraz üşümüş müsün?
Sen uyan ! bir öncede üşümüşsen çünkü biliyorsun sıcacık avucun,merdivenlerim hani söyelemiştim.Hem merdivensiz kalırım.Koşamaz kalır öylece kalırım aptal sokaklarda bir adım bile atamadan...
Hem sonra gece daha da soğuk olur ve sen daha da üşürsen...O zaman nolurum!!!Bu yüzden uyan !Yok yok gece kesin daha da soğuk olur ve sen daha da ...
Çok güzel gülüyorsun...Yüzün ışıl ışıl...Huzurlu...Ama biraz daha üşümüşsün, biraz değil çok! Neden bu kadar çok ki anlamıyorum,...Bu sıcak sabah vaktinde...Ama gece?Peki gece daha da soğuk olur...Ve sen daha da ...
Gece daha da soğuk olur üşürsün orada...Yok yok sen uyan !
sofican
Üye
Üye
İsim: Gizem

Re: Sorma Neden (lütfen ölme!)

Mesaj gönderen sofican »

yaşadığım bir şey değildi bu evet ama hissettiğim birşeydi,bi şarkıda özellikle yazasım geldi biraz gerçek! biraz değil ve paylaşmak istedim...