Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Susmak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
lactamaeon

Susmak

Mesaj gönderen lactamaeon »

Susmak

bu da yazının son paragrafı...binlerce yazıya başlangıç olabilecek cinsten....
...Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile dalgalandırabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar...
atila.61

Mesaj gönderen atila.61 »

Kulakları tırmalayan sessizlik misali bir suskunluk
lactamaeon

Mesaj gönderen lactamaeon »

Atila, doğru, o çok gürültülü sessizlikler muhteşemdir...
ama bahsettiğim insanın sessiz olmasıydı...zordur sessizlik...her müziğe, güzel olsun olmasın, kapılıvermek, en ufak hüzne yenilmek, çabucak parlamak, çabuk sönmek, çabuk aşık olmak...tüm bunlar keyiflidir, doğaldır belki..ama her rüzgara dalgalanmak gibidir de...

ama ağır olmak ayrı...düşünerek konuşmak, az ve öz aşık olmak, akıl vererek değil de sükunetle insanlara kucak açmak ayrıdır, güzeldir, zordur.
atila.61

Mesaj gönderen atila.61 »

yazdıklarında bende seni doğrularım LACTAMAEON yanlış yazmadıım iyşallah.Susmak dilin durması mıdır sadece?Dil susuyor el resim yapıyo,konuşuyor ama insan bir biçimde konuşuyor oysa mutlak sessizlik,
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

SUSMAK

Mesaj gönderen hazan »

Atila çok hoş arkadaşım. ve sonun akadar haklı, dil susar el konuşur; el sussa göz konuşur... ama hepsinden önce ve sonra sessizlik....
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :roll:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

SUSMAK... enbuyuk erdemdir nasıl konusmak gumus se sukunet te altındır...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

en kolay en zor en gürültülü halim....
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

susmak son zamanlarda en çok yaptığım şey.içimden geldiği gibi davranayım diyorum ve susmayı tercih ediyorum :!:
bence insan susarakta birşeyleri anlatabilmeli...''Ben susayım sen dinle ''diyebileceğim bir kişi olsaydı keşke :roll:
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

yagmurlar yazdı:susmak son zamanlarda en çok yaptığım şey.içimden geldiği gibi davranayım diyorum ve susmayı tercih ediyorum :!:
bence insan susarakta birşeyleri anlatabilmeli...''Ben susayım sen dinle ''diyebileceğim bir kişi olsaydı keşke :roll:

o halde sana göre biraz şanslıyım ben. :wink: kelimeleri yetiremedigin yerde susmaya devam etmeli.belki ne söyledigini anlayamazlar ama mutlaka sessizliginin sesini duyan olur.bana göre en dikkat çekici sesleniştir.
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

sağol güneşay :wink: .Ama senden biraz daha şanslıyım demişsin onu açarsan sevinirim anlayamadım çünkü :?:
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

şanslıyım şöyle ki ben susarken beni dinleyen ve anladıgını belirten insanlar var yakınımda. :wink:
*PINAR*

Mesaj gönderen *PINAR* »

''SUSMAK''; BAZEN SORULAN BİR SORUYA VERİLEN EN İYİ CEVAPTIR...
elifelifim
Üye
Üye

susmak

Mesaj gönderen elifelifim »

hayatta insanların en zor yaptığı şeylerden biri.biraz susmayı öğrenebilsek ne güzel olur demi.ee boşa söylememişler ağzı olan konuşuyooooo diye :)
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

İstersen yağmurlardan anlamlar çıkar kendince,
İstersen dayanırsan ben susayım sen dinle ... :wink: