Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben konser sonrası tanıştım Taner abiyle.mail adresini vermişti sen yaz birşeyler ben söz cevap yazarım dedi.ben mail gönderdim cevap alamadım :cry: sağlık olsun.çok iyi çalıyor bu gerçek.repertuar köpekleri diye bi grup kuduklarını dumuştum.çaldıkları yerde onları dinlemeyi planlıyan arkadaşlarım vardı.onlarada selam olsun.çok yakışıklı buda bir gerçek bide cevap yazsaydı... neyse abimde iyi çaldığını söylüyor haklıdır...
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

bu arada taner keleş fotosu istemişsiniz bende var ama içinde bende varım fotoğrafın o yüzden göndermek istesemde komik çıkmışım gönderemiyeceğim
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Taner abimiz Repertuar Köpekleri adlı grupla çalıo valla gitarı gerçekten konuşturuyor.Ayrıyetten FD'mizin bateristi Mert'te o grupta güzel bi takım oldukları kanaatındayım başarılarının devamın diliyorum.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

bozcaadalı istihbarat geniş bakıyorum :wink:
Yanlış anlama harikasın :P
bozcaadali
Üye
Üye

:D saol canım yaa FD ile ilgili olan tüm şeyler ilgimi çekmiştir ve gerçekten harika bi gitarist,gitarla aram iyi olduğu için Taneri de seviyorum :wink:
siyah

Mesaj gönderen siyah »

bende var onun fotoğrafları ama siteye koyabilmem için biraz yardıma ihtiyacım var ben de çok seviyorum onu hatta duvarımda asılı bi fotosu da var:)
bozcaadali
Üye
Üye

3 şubattaki konserde Feridunum en son Taner'in ismini söyledi hatta bi ara söylemedi de başladım Tanerrr diye bağırmaya sonra Taner Keleşş dedi süper çaldı yine ya.Ama kemancı pek bişe yapmadı öle dikildi insan bari şarkılara eşlik eder hiç gülmüoda sevmedim yane :wink:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

yok yok kemancı da iyidir..belki bi sorunu vardır.
sibirya prensesi

Mesaj gönderen sibirya prensesi »

yavuz yazdı:amaan aman ne karizmatik be..

zaten konserlerde fd'den çok tanere bakıyosunuz,ben sadece bir kere bakarım ona sonra şarkılaa eşlik ederim feridun düzağaçla........
:D
sibirya prensesi

Mesaj gönderen sibirya prensesi »

arkadaşlar benim kadar faridun hastası varmıdır acaba.taner konusuna gelince evet güzel kızlarla gayet samimi ve sıcak.bizzat gördüm
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

ben de katılıyorum buna
hseven359
Üye
Üye

bana hiç de öyle gelmedi..2 konserini canlı olarak izledim fd nin.en önlerdeydim..2 sinde de tam karşımdaydı taner..
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

BAYAN DEĞİLSİNN SANIRIM :D
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

FERİDUN KONSERİNDE SAHNEDE İLGİMİ ÇEKEN TEK ŞEY FERİDUN DÜZAĞAÇ ,TANER BENİM İÇİN SADECE İİ Bİ MÜZİSYEN YENİ MELEK KONSERİNDE KEMANLAR HARİKAYDI MESELA AMA TANER DE BU TADI BULAMADIM ÇOK VASATTI
hseven359
Üye
Üye

fdselinfd yazdı:BAYAN DEĞİLSİNN SANIRIM :D

evet :lol: