Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

valla seni bilmem ama biz tanerlerin yanından ayrılınca kızılaya doğru baya bi yürüdük avaz avaz şarkı söyleyerek :D
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

:D
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ronal üstünde ne vardı konser çıkışı?fotolarıma bakıyorum da belki bi tanesi sensindir :D
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

üstümde kapşonlu yeşil bi polar vardı.ya illa ki görmüşsündür konserin sonlarına doğru sahnenin önünde bayağı bi kopmuştum :D Ben o gün feridun abimin yanından hiç ayrılmadım.'3 mart mebşura 9' resminde feridunun burnunun önünde çıkmışım.ordan bakabilirsin.
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

3 mart değil pardon 4 mart :lol:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

e bende sahnenin önündeydiim tüm 2.bölümde :D
o foto nerde ki,galeri de yok :?:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ronal ilgilenirsen feridunun ve senin bi boy fotonuz var elimde :D :D :D
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

sen mükemmelsin.Bi şekilde o fotoğrafı bana aktarırsan sevinirim.İstersen buluşup alabilirim.
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

Arkadaşlar..bu başlık altında chat yapmaya başlamışsınız...bu kadar msj gören beni çok popüler sanacak.. :D Bu arada RONAL kardeş, boş ders şarkısındaki yanlışlığı ben yapmadım.. orta bölüm 2 tekrar.. Gruptaki bazı arkadaşlar tek geçmeye kalktılar, ama toparladık..Feridun böyle durumlarda bana bakar, gülüşürüz...İlginize sağolun... :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

taner yazdı:Arkadaşlar..bu başlık altında chat yapmaya başlamışsınız...bu kadar msj gören beni çok popüler sanacak.. :D Bu arada RONAL kardeş, boş ders şarkısındaki yanlışlığı ben yapmadım.. orta bölüm 2 tekrar.. Gruptaki bazı arkadaşlar tek geçmeye kalktılar, ama toparladık..Feridun böyle durumlarda bana bakar, gülüşürüz...İlginize sağolun... :wink:
hoşgeldin taner usta.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Hoşgeldin abi.Ya normalde 2 tekrar yapılıyo.Sen bi tane fazla kaçırdın gibi geldi.N :D Neyse ya sorun değil.Aramızda seni görmekten çok mutluyum.Tekrar hoşgeldin.
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Tamam benim için sorun yok.Her zaman olabilecek şeyler.Aramıza hoşgeldin taner abi. :D
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

2hafta geçmesine rağmen konserin üstünden biz hala o heyecanı paylaşıyoruz,küçücük olayları bile atlamayalım birbirimize anlatalım derdindeyiz sanırım,chat ten çok,hala geriye dönme çabasını konuşuyoruz :D aşırıya kaçtıksa affola

buarada aramıza hoşgeldin :)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

aa taner abi gelmiş meraba abi.bir şey sorabilirmiyim sana iki yıl oldu galiba bana mail adersini vermiştin ben ona çok mail attım ama sanırım o adres çalışmıyor yanılıyormuyum?neyse bu cuma konser de dinlicem sizi çok mutluyum.sevgiler
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hoşgeldin Taner Abi.
Çanakkale'de görüşmek üzere Cuma'ya... :P