Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

Slm Arkadaşlar. Birkaç arkadaşımız ekipmanımı merak etmiş. Burada açıklamak istedim; Ben bir RANDALL kullanıcısıyım. Çünkü şu an Türkiyede daha kaliteli Ampli-Kabin sistemleri yok.
Ne yazık ki bazı ünlü markaların kötü üretimleriyle gözümüzü boyayan bir ticaret sistemi var.
Sonunda Oner Müzik adında Bir Şirket, gerçek aletleri Amerikadan direk ithal etmeye başladı.
Bu müjdeyi verdim arkadaşlar..(www.onermusic.com)
Kullandığım Aletler;
RANDALL RM-4 preamp( Rectified, Top Boost, Ultra, Clean)MTS Rack
RANDALL RT2-50 power amp.MTS Rack
RANDALL RA 412XL cabinet
RANDALL RS 412XL cabinet
(www.randallamplifiers.com)
JACKSON Soloist SL-1 '93
FENDER Standart Stratocaster '89
Temel Sound'larım bu aletlerden. Birtakım özel efektler için bazı başka aletler de kullanıyorum
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler taner abi,bu arada fender stratocaster deli gitardır :wink:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

bi küpe ni vermedin ya abi alacağın olsun :P :D :D
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

o küpe 8 yıldır kulağımda ronaaal...
En son taner tarafından Cuma, Ocak 19, 2007 22:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
emre45
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen emre45 »

taner keleş kesinlikle sahnede seyirciyle iletşimi süper olan bi insan en azından son dikili konserinde aldığım pena yı cüzdanımdan ayırmıyorum benm için buyuk bi hatıra tekrar burdan teşekkür edıyorum taner abi... :) :)
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

Arkadaşlar.. www.tanerkeles.com çok yakında online..
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

taner abi bize değer verip cevap verdiğin için çok teşekkürler..keşke feridun abimizde bizlerle duygularını paylaşsa...
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

taner keleş 'i gördüm diye söylemiyorum bunu bişey söyleyeceğim ama cesaret edemiyorum yanlış anlaşılmasını istemem benim keman öğrenip profesyonel anlamda çalmak gibi bi isteğim vardı fakat yaşımı mesleğimi düşünüp bunu askıya aldım ama sürekli kafamda bu var daha önceden hiç bi enstruman çalmadım acaba bununla ilgili bi kursa gitsem bu konuyla ilgili yeterli bilgi alıp ciddi anlamda keman çalabilirmiyim bunu çok merak ediyorum... :(
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Siteniz hayırlı olsun Taner Bey.
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

emre arkadaşım şanslıymışsın sen pena alabilmişsin ben resmen yırtındım konser sırasında (miniatürk) sahnedeyken taner abisonra dedi,konser sonunda yanımıza geldiğinde istediğimde içerde kaldı dedi umarım başka bi konserde alırım o penayı :D
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

pena ben her konserde istiyorum ondan her seferinde bi dahakine diyor.sağlık olsun.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

hayırlı olsun taner abi... :wink:

Adaya tatile bekliyorum bak söz verdin :P

émrah
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Ya ben uzun zamandır giremiyodum nete malum okullar açıldı falan.başka bi şehirde üniversitede okurken bu tür işlere herzaman vakit bulamıyorum tabiii.ama böyle bi başlık açılmasınada çok sevindim ve Taner Keleş i bu kadar çok seven olduğunu bilmek te hoşuma gitti doğrusu.
Ya Taner abi bişe sorcam 13 Nisan Eskişehir 222Park konserinde sana bişe vermiştim hatırlıomusun???Onu sahibine ulaştırdın mı diye çok merak ettim de :roll: :cry:
küçük,küçücük bi cvp yazabilirsen çok mutlu olucam.
buarada seni gerçekten çok seviyorum.Umarım bu sene yine Eskişehir e gelirsinizzzz.
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

ufacık bi cevap??*
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Re: TANER KELEŞ

Mesaj gönderen shezofren »

çok ii gitar çalıyor çok karizmatik..ama bıyıklarını kestirmiş bi tuhaf geldi gözüme...bide ata akdağ'la ilgili birşeyler sölesenize..ben çok seviyorum onu :roll: