Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Re: TANER KELEŞ

Mesaj gönderen taner »

Arkadaşlar bir süre önce amerikan amplifikatör firması RANDALL bana Endorser'lık(anlaşmalı alet kullanıcısı) verdi. Söz konusu firmanın resmi sitesinde FeridunDuzagacBand/Taner Keleş başlığıyla özgeçmişim ve fotoğrafım, kullandığım aletler yayınlandı.Alet meraklılarına duyrulur. http://www.randallamplifiers.com/artists/index.asp

Bu arada kişisel website olayım geciktiği için özür dilerim. Ama inşallah yeni yıldan önce yayında olacakmış..
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

merhaba taner bey sadece bu yeni halinizi daha çok beğendiğimi söyleyecektim.site konusundada haberlerinizi bekliyoruz. =)
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

arkadaşlar merhabalar.feridun abimizin sadık keyboardscısı sevgili ata akdağ abimiz askerliği dolayısıyla konser ve stüdyo kayıtlarından uzaktı ancak 11 kasım bursa konserinde kısa saçlı haliyle tekrar aramıza döndü.ilgililere... :D
sokaklardaevcil
Üye
Üye

taner abi gerçekten harika bir gitarist hele hele konserlerdek o asil duruşu ve gitarı omzuna takarkenki hareketlerine hasta oluyorum gerçekten.fdnin konserlerinde ve en fazla aradığım kişidr kendisi.konserlerde yaptığı gitar soloları büyüleyici.taner abimin adı geçtiğinde bir yerlerde,susturuyorum herkesi.mükemmel bir insan.iyiki varsın taner abi ne diyeyim başka.(ama 11 kasım bursa konseri sonrasında seslendim pena isteyecektim ama olmadı be abi :cry: ) ama olsun.o süper biri...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

müziğine dıyecek yok,süper,insanı kendınden geçirebılıyor.nerde az nerde çok çalması gerektiğini biliyor,uyum harıka,ama ben taner keleş denınce daha çok yakışıklılığıyla ilgilenıyorum sanırım.evet çok karızmatık ve yakışıklı 8) :D
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

O KENDİNİ BİLİYOR :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Taner Bey çok yetenekLi bir müzisyen.. ÖyLe ki, konser öncesinde ve araLarında çaLınan müzikLere biLe soLo atabiLecek kadar yetenekLi görüyorum kendisini.. Her konserinde Cumartesi'deki soLosunu izLedikçe resmen mest oLuyorum.. :D
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Feridun Abi bir ADALI yapamadı Taner abiyi :P :P :P

Mert Han Abi Geliyormuş yazları...
Sizi de bekliyoruz Taner Abi...

Göztepe'de güneşin doğuşunu izlemeye, Ayazma'da yüzmeye Polente'de güneşin batışını izlemeye(Rüzgar Gülleri Eşliğinde Nadas'ı söyleyerek),Polente Cafe'de kahve içmeye,Salhane'de Leonard Cohen,Loreena Mc Kennith Feridun Düzağaç eşliğinde nice sabahlara...

Vay be amma dolmuşum :cry:
sokaklardaevcil
Üye
Üye

valla ne yalan söyliyim taner abideki gitar çalma yeteneğinin ve karizmanın bende de mevcut bulunmasını isterdim :(
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

üzülme yaa ben de nazlı hanımdakı keman alma ve rıtm duygusunun bende olmasını isterdım.ne yapalım onlar daha iyi ki o yerlerdeler yada bız daha küçüğüz de dıyebılırız :wink:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Dehşet gitar çalıyor :) Keşke bende öle çalsam..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

blackpearl yazdı:Dehşet gitar çalıyor :) Keşke bende öle çalsam..

Aslında imkansız değil... :wink:
Ha Gayret güzelim ha gayret... :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

dün gece kendisini ilk kez canlı izleme şansı buldum. bir ara kemancı ve ben ağzımız açık bir vaziyette seyrediyorduk kendisini. gerçekten çok yetenekli ve usta bir müzisyen..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Gitarının dili olsa da konuşsa...

Ağlayacak sandım gitarı...
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

her solosuında yaskayı dürttüm bak bak dıye.hayran hayran izledık ve dün gece daha bır süperdı sankı.soloları uzattı biraz normalınden.çok güzeldi..