Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

taşınan ve kilitlenen konular

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

taşınan ve kilitlenen konular

Mesaj gönderen benkisacafd »

forumda gezerken bişey dikkatimi çekti.bir çok kilitlenmiş konu var bu konular tamamen kaldırılamazmı kalabalık etmese.bir de taşınan konular var.benim açtığım enstrümental ve solo müzikler nenden kürsümüze taşındı merak ettim.hem ayrıca taşındı ibaresi de yoktu. :?
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: taşınan ve kilitlenen konular

Mesaj gönderen sinan »

1. yönetimin her yapacağı için izin alması gerektiğini bilmiyodum, 2. kuralları tekrar gözden geçiriniz, 3. bi gereği varmış ki yapılmış.

ekstradan, konulara cevap yazarken lütfen tarihleri kontrol ediniz üç yıllık konuları hortlatmaktasınız..
~
ansızın gelecek gibisin..
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

:) peki tamam kızmayınız bu kadar tekrar özür dilerim...yönetim tabiki her şeyin iyisini bilir ama işte bi sorayım dedim sadece o kadar .......
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kilitlenmeyen başlığın bir benzeri daha açılmasın diye bırakılmıştır. Linklerin kaldırılması bize zarardır.

Belirttiğiniz konuyu ben taşıdım çünkü oraya uygun olduğu için. Taşındı ibaresi sitemizde kalkmıştır. Gereksiz bir belirteçtir. Çift taraflı link gözükmektedir.

Kuralları ve bilgilendirmelere göz atabilirsiniz teşekkürler...

https://lavinya.net/kullanici.htm
sss.html
duyuru1-t2.html
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.