Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

tatil

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

:shock:
nası???sevmiyo musun?
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

uzaklaşma.....sıyrılma.......keşfetme.....gerçek bir ihtiyaç bende keşke hiç geri dönmesem bulunduğum yere...her yerden bir kez geçsem..
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

benimde en büyük hayalim tüm dünyayı bir kez de olsa gezebilmek tabi sevdiğinle :wink:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

sasirma melissa gercekten sevmem ve ailemdede benim disimda herkes gidiyor sevmiyorum yani tatil dedigim guneslenmek yani zaten yaz mevsimini de hic sevmem ben hep kar yagis yel bulut olsun isterim hava tutuk felan olsun gunesli havayi hic sevmem o yuzden kisi karda tatil yapmayi severim tatilde demeyim dolasmayi daga felan gitemek :shock:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben de yağmurlu kapalı havaları severim !!
Böyle ayrı bir hüznü olur , aşkınıda alırsın yanına ıslanarak gezersiniz elele :P
Yaz bana göre değil!!
melissa__

buralarsoguk yazdı:sasirma melissa gercekten sevmem ve ailemdede benim disimda herkes gidiyor sevmiyorum yani tatil dedigim guneslenmek yani zaten yaz mevsimini de hic sevmem ben hep kar yagis yel bulut olsun isterim hava tutuk felan olsun gunesli havayi hic sevmem o yuzden kisi karda tatil yapmayi severim tatilde demeyim dolasmayi daga felan gitemek :shock:
yoo kısıtlama yok ki zaten,tatil demek sadece güneşlenmke diil,herkesin tatil anlayışı farklı,senin ki de bu demek ki :wink:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Yaz bana göre de değil Emrah. İste ben bu yüzden adayı yaz dışında tercih ediyorum.
é.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Bence tatil için yaz yada kış olmasına gerek yok yeterki tatil olsun.Herşeyden uzak kafamı dinlemem yeterli......
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Verdiğim site adresleri neden siliniyor :?: :?: :?:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Senin çok daha iyi bilmen gerek elif :)
sitede ne olursa olsun her duyuruda olduğu gibi site yasak. ne olursa olsun. Geçerli inanılmaz sebeplerim var bir gün yazar bana çokca hak verirsin o zaman eminim. o yuzden lütfen saygı duyun eleştiri yerine.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Pardon haklısın Murat, ben bunu atladım...
Bir ara konuşuruz. :)
é.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

tatıl dedıgınızde eglence yuzmek gezmek alısverıs guneslenmek gelır ınsanın aklına degılme bence oyle degıl ...bence tatıl dınlenmektır..hıcbısey yapmadan yatmak uyumak bedenını ve kafanı dınlendırmek ....hıcbısey dusunmemek ...ıste tatıl bu ....sesız bır ortam da kafanda kı herseyı bırakmak .....
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

dj_ets yazdı:tatıl dedıgınızde eglence yuzmek gezmek alısverıs guneslenmek gelır ınsanın aklına degılme bence oyle degıl ...bence tatıl dınlenmektır..hıcbısey yapmadan yatmak uyumak bedenını ve kafanı dınlendırmek ....hıcbısey dusunmemek ...ıste tatıl bu ....sesız bır ortam da kafanda kı herseyı bırakmak .....
Herkesin kafasındaki her şeyi bırakma şekli farklıdır, bunu unutma...
é.
melissa__

dj_ets yazdı:tatıl dedıgınızde eglence yuzmek gezmek alısverıs guneslenmek gelır ınsanın aklına degılme bence oyle degıl ...bence tatıl dınlenmektır..hıcbısey yapmadan yatmak uyumak bedenını ve kafanı dınlendırmek ....hıcbısey dusunmemek ...ıste tatıl bu ....sesız bır ortam da kafanda kı herseyı bırakmak .....
bencedee....
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Daha önce bana tatil denildiğinde farklı yerlerde dolanmak,bara gitmek,arkadaşlarla güneşin doğuşunu izlemek,havuzda yüzmek,vb geliyordu aklıma.Bu sene bunların biçoğunu yapmadım,çok sıkıcı şeyler gibi geliyor artık bana.Artık bence tatil kendini iyi hissettiren herhangi birşeyi yapmak.Ben bu gün gelirken otobüs camından etrafı izledim,galiba tatilimin en güzel günüydü bugün :)