Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

teoman,kişilik olarak pek tasvip etmediğim sonderece başarılı bulduğum bi insan o!dediğiniz gibi gerçekten çok kuvvetli bi söz yazarı,müziğiyse ben onu da beğeniyorum!
aklın kayarsa ellerinden
sen alışırken tam severken
gökyüzüne bak bak da söyle yıldızların en küskününe......
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

Teoman'ın özellikle son albümü çok iyi, en güzel hikayem'in sözleri ve enstrümental bitişi harika.
Ayrıca Teoman'ın filmini izleyemedim ve merak ediyorum.
requiem

Mesaj gönderen requiem »

buralarsoguk yazdı:abi biz 100 yildir karton deriz
hımm.. ok
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

kişiliğide çok hoşuma gidiyor sevdiğini ve aklına dürüst geleni yapıyor ve kimse onu kısıtlıyamıyor cok ta şeker birisi filmindede zaten bir sürü sınırları sındırmış ve bu çok hoşuma gidiyor filmini türkıyede cok eleştirdiler ama yene o devam etti
abi eyer böyle sahneleri olan filmleri sevmiyorsunuz o zaman neden yabancı bir sürü filme atlaya atlaya gidiyorsunuz ne yani bir yabancı sevdiği her şeyi yaparda bir türke gelince yok abi bu türk halkına yakışmaz ne yani
teo

Mesaj gönderen teo »

teooooo iyi de adam manyakkk......
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

nasıl oluyor vakıt bırturlu gecmezken yıllar hayatla gecıyor...bu sarkısıyla tanıdım onu..bu sozunden gercekten cok etkılenmıstım...eywallah...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

teoman müzikal anlamda bi takım şeyleri aşmış bence herşey onun kontrolü altında yani profesyonellik dedikleri tam anlamıyla bence bu f.d gibi felsefi ve enteresan sözler yazabilen birisi ikisi de hayran olduğum sanatçılar onları çok seviyorm 8)
flylover

Mesaj gönderen flylover »

teoman seviyesini sürekli düşüren dengesiz bir sanatçıdır tamam belki sözler güzel misal 17 hoş bir parça fakat hiç bir zaman bir fd değil.zaten fd nin şarkıların dineyen hiç kimsenin teoman ın şarkılarına bayılacağını zannetmiyorum
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

ben o ikisini kıyaslamadım ortak bi yönlerini yazdım sadece ayrıca onları birbiriyle kıyaslamak da hata olur zaten çünkü kulvarları farklı
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

adam filozof yahuu!!! sozlerini hakkaten bi kitapta toplamak icabediyo!!
eda_angel

Mesaj gönderen eda_angel »

COOOOOOOOK TATLI COOOOOOOOOOK BASARILI BİR MÜZİSYEN O BENCE BİR NMARA GERİSİ PALAVRA :wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

harbi öyle sana katılıyorm eda bu akşam saat 9 gibi trtde yedikule hisarı konseri vardı umarım izleyeniniz vardır mükemmeldi yaa adam çok karizmatik ve sahneye tamamen hakim özellikle istanbulda sonbahar şarkısını ıslık çalarak ve akustik gitar eşliğinde söylemesi çok hoştu.
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

teoman'ın söz yazarlığı tartışılmaz mesela İstanbulda Sonbahar ve Gemiler gerçekten mükemmel şarkılar...
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Çok orjinal sözleri var, kendisine bir hayranlığım olmasa da bu yönünü beğeniyorum.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Sonra kendime baktım, tıklım tıklım yalnızdım.'Gökdelenler' şarkısında geçen bu söz müthiş, zaten şarkı da öyle...