Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
firat

Mesaj gönderen firat »

teoman muzıkal anlamında gercekten super bı yerde we ınsanları etkılemeyı bılıyo yanlız son yılllarda tawırları onu ıtıcı kılmaktadır. bence teoman bole dewam ederse hayranlarını bır bır kaybeder
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

tavırları konusunda sana katılıyorm fırat ama yaşamın dönemselliğini kullanan birisi teoman,dönem dönem yaşadıkları,hayata karşı tavırları değişebilen biri.Bu aralar magazin programlarında görülmesi moralimi bozuyo ama bu durumun değişeceğini umuyorm
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yaw isteyen kendisi arkadaşlar çıkanda kendisi e bize ne ya forumda çokca rastlıyorum magazindi şudu budu çıktı çıkmadı çıkmaması lazımdı yok böyleydi. Bu türden yazmayın bir daha. Başım çok ağrıyor bu davadan haberiniz olsun.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

sarkı sözleri çok anlamlı, bu sözlerde o sese yakışırdı yani.. bn gayet başarılı buluyorum....insanları etkilemeyi basaranlardan biri bncede teoMAN!!........
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

Bozdu kendisini sevmem yani ama şarkıları güzeldir...kupa kızı ve sinek valesi,iki yabancı,paramparça en ii şarkıları
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

bn teomanı şarkılrı için severim zaten.. diğer yönden sevmiyorum pek...
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

gönülçelen şarkısı hiç unutmadığım şarkısı teomanın.şimdi bile bir radyoda çalındığında içimi bir heyecan kaplar hala çok beğeniyorum o şarkıyı.birde istanbulda sonbahar.ama bu şarkılarda ki anlamı bulamıyorum şimdiki şarkılarında bilmiyorum fazla takip etmediğim için ama bir ara sinema filmlerinde de rol alıyordu.
manikarte 55

Mesaj gönderen manikarte 55 »

bir konserinde hatırlıyorum da -ben bu sigarayı çok kolay bırakırım ama gerizekalının biri yüzünden bırakmıyorum- demişti kendisine dava açan şahsa dair. bana rock müziği sevdiren adam bence bu dünyanın dışından biri onu seviyorum şarkılarınıda bence en iyisini yapıyor...
sibeln4

Mesaj gönderen sibeln4 »

Bende Rock müziğini ilk dinlediğim kişiydi teoman ve harika anlamlı sözleri var.Hele o insanı dinlendirici ses tonu çok etkili kılıyor bence şarkılarını. En çok secdiğim şarkısı İKİ YABANCI.. bİde bu şarkıyı Şebnem Ferahla söylemişti, harika ikili olmuşlardı..
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

bir röportajında okumuştum 'kupa kızı sinek valesi' albumüne kadarki albumlerini para için yapmış.o ve sonrakilerini zevki için yapmış belkide fark etmişsinizdir kupa kızı sinek valesinden sonraki albümlerindeki sözler daha uçuk..:)
loser

Mesaj gönderen loser »

teoman her yönüyle farklı yaw çoğu kişiyi rock müziğe çeken kişi teodur türkiyede!!
sözleriyle fark yaratan bir insan
mutlu aşk varsa da mutlu son yoktur...
birşey sevmeye değerse ölmeye de değermi...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

teoman

Mesaj gönderen hazan »

teoman bence sözleriyle sevdirdi şarkılarını. ritimler aykırı değildi ama dikkat çeklmeliydi. teomanda kendindeki söz yazma yeteneğni farkedip güçlendirdi kariyerini. ben onu acayip seviyorum. bence dinlenmesi gerekenlerin ilk sıralamasına giriyo.
8)
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ben de en çok teoman'ın gemiler şarkısını seviyorum... :) :)
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

teo ya ne desem az ya manyak super biri. sarkilarida oyle. teomani cok severim ama son albumunde en guzel hikayem ve ayna sarkisindan haric oburlerini pek begenmedim.
senden once senden sonra albumundeki tarzina donmeli bence.
manowar

Mesaj gönderen manowar »

Son albümünden "Tuzak" ve "...dedi annem" şarkılarını cok begendim.Çok sağlam bir söz yazarı..