Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
aysen_g
Üye
Üye

teoman

Mesaj gönderen aysen_g »

o herseyi kendi yanindan gorur,almak isyedigini alir baska sey dusunmez beni unuturdu onun her ani heyecen dolu beni uzdugu zamanlarda bile yoklugunu hissetmek beni korkuturdu ben herseyi onun icin onun yaninda yaparken o hepsine uzaktan bakardi bir yapanci gibi.... :D iste teomanin en guzel sarkisi.... :D
commander

Mesaj gönderen commander »

yeni albüm de kayıtlar bitti son bi çalışmadan sonra en kısa zamanda çıkıo farklı bi teoman gibi görünsede bu albümde ben bi fark göremedim açıkcası sürpriside unutmamış eywallah 8)
mustiu

Mesaj gönderen mustiu »

buralarsoguk yazdı:magazinde olmasini sevmem ama iyi yani sistem onu istedigi gibi yapamiyor sevdigini hep yapiyor o seker adam
evet sana katılıyom ama teoman ben rock müzik sanatcısıyım demiyo bu inan beni öldürüyo ve müslüm gürsesi film inde oynattıya bide o adama şarkı verdi bunu yapmayacaktı bence teo yavaş yavaş özünden kopuyo buna inanamıyorum
deadflower

Mesaj gönderen deadflower »

yaa ne diyosunuz aşığım ben bu adama!!
tarzı, hayata bakışı, rahatlığı
mükemmel ötesi işte!!
çünkü mükemmel olmak gibi bi kaygısı yokk!!

derler ki biryerden sonra acımaz daha fazla
zaten aşk kötü bir şaka anlamaya çalışma
her güzel şey bitermiş
aşk
!! nedensiz sevmekmiş !!
mavis

teo

Mesaj gönderen mavis »

onu hep sevmişimdir en çok ta kimseyi umursamadan yaşayışını
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

aa teonun şeboyla yaptığı düet olan iki yabancı da çok süper yaa..
aysen_g
Üye
Üye

teoman

Mesaj gönderen aysen_g »

ne ekmek ne de su sensizlik korkusu istemem yeterki sen yanimda ol yeter :!: eheheh teoman nin bu sarkisida guzel :D
buket

Mesaj gönderen buket »

teo değişik bi kişilik ee onuda teo yapan özellik bu çok sewerim yeri çoookk başkadır çoğu insan "şarkılarına bi anlam veremiyoruz" derler ama hiçte öyle diil bence insanı taaaa alıp bi yerlere götürüyo çok uzaklara....

teocum magazinden uzak dursan keşke ,bide taşlama olmasa sana ama sen en ii cvbı şarkılarınla veriosun :? (gönülçelen-istasyon insanları-sessiz eller-tuzak- vs. )
sevgi'liöyküler

Mesaj gönderen sevgi'liöyküler »

rock sanatçısı sayanın aklına şaşarım!adamın tek yaptığı şey melankoni gölgesinde istediği herşeyi istediği gibi yapmak ama ne yapmak istedikleri düzgün bi insana(herşeyden önce)yakışır ne de melankoniyle alakası var iğreeeenç biri
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

madem rock müzik sanatçısı sayanın aklına şaşıcaksın.o zaman benim aklıma şaşabilirsin.çünkü ben onu rock müzik sanatçısı sayıyorum.bence süperr biri. :twisted:
aysen_g
Üye
Üye

teoman

Mesaj gönderen aysen_g »

arkadaslar :D teoman nin yeni albumu cikti.renkli ruyalar otelinde ve dursun zaman sarkilarini dinledim albumden superler,eferim teomana yine en iyi rock ci .... :D
askixiri
Üye
Üye
İsim: Kürşat

Mesaj gönderen askixiri »

en sevdiğim şarkısı Kupa kızı ve sinek valesidir...manalı sozleri vardı.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

askixiri yazdı:en sevdiğim şarkısı Kupa kızı ve sinek valesidir...manalı sozleri vardı.
Aynen ... O Sarkısı Super ...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

"çok kadın hiç kadındır olm yanlızlıktır sonu"

herhalde kendi tecrübelerinden çıkarım yaptı... :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

evet teomanın yeni albümü çıktı geçen ay,bu albümde en çok dikkati çeken şarkıların stüdyoda yazılıp hemen kaydedilmesi,ilk defa böyle bi uygulamaya gitti teoman.Stüdyoya girerken elinde hiç şarkı yokmuş,bütün şarkılar stüdyoda şekillenmiş.Diğer albümlerden daha az depresif bi albüm bu özellikle dursun dünya,tesadüfler,çoktandır,iki çocuk soundlarındeki sertlikle kendilerini belli eden şarkılar,kim parçası bundan önceki albümdeki 'ayna'nın daha az depresif versiyonu,aşk kırıntıları farklı bayan vokaliyle dikkat çekiyor ve renkli rüyalar oteli melodisiyle de sözleriyle de best ofluk bir çalışma.Unutamadımın da hakkını vermiş bence,düzenlemesi çok hoşuma gitti.Sonuç itibariyle farklı bir albüm,tavsiye ederim