Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teoman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

son kasedi çok iyi..
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Bazı yaLanLar... Kupa kızı ve sinek vaLesi... (Benim için bundan ibaret)...
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

arkadaşlar teomanın dursun dünya şarkısında sesinde bi deişiklik görüormusunuz,sanki eskiden daha soft bi sesi vardı,daha yumusaktı,onu geçtim bide bu şarkıda çatallaşıo sesi,farkettiniz mi sizde? :roll:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

arkadaşlar teoman dursun zamandan sonra ikinci videoyu aşk kırıntıları parçasına çekmiş,klipte düet yaptığı sarah nile de oynamış,duyurulur
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

ikinci klip renkli ruyalar otelinde ye gelir saniyodum ask kirintilarida iyi bir sarki acaba klip nasil oldu meraklandim walla :D
LizaRd_KinG

Mesaj gönderen LizaRd_KinG »

son albümünü çok beğendim kesinlikle güzel...iki çocuk favorim..
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

teo..

Mesaj gönderen SENİ.KENDİME.SAKLADIM;)) »

teomann..teomann...
mükemmell bi adam bencee..

son albümü yine çok etkileyicii..
tesadüfler şarkısı daa çokk güsel olmuşş..

daha gerçek yalanlarım doğrularından
o yüzden boğuluyoruz bir bardak suda fırtınadan
zaman beni ben zamanı öldürüyorken
tuttum nefesimi seni atmaya beynimden
ama o zamanda KALBİM BOŞA DÖNÜYOR...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

evet herkesin siyasi zannettiği ama aslında hiç de öyle olmayan bir parça bu arada sanırım 3.video renkli rüytalar oteline gelcek
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

Mesaj gönderen SENİ.KENDİME.SAKLADIM;)) »

YAW..tesadüfler şarkısının neresii siyasi kii anlamadımm..
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bugün teomanın son klibini izledim,aşk kırıntıları...yav bi şarkı bu kadar mı güsel olur yaaa!aslında öle oturup da dinlediğim biri değil ama bu şarkı benim için çok ösel :) klibin buna çekilmesi çok ii olmuş..yav peki düet yaptığı kız kim?ben tanıyamadım,tanıyan varsa bi zahmet yazıversin buraya...çok saolun şimdiden.. :wink:
patosss

Mesaj gönderen patosss »

emrepark yazdı:arkadaşlar teoman dursun zamandan sonra ikinci videoyu aşk kırıntıları parçasına çekmiş,klipte düet yaptığı sarah nile de oynamış,duyurulur
pardon ben bu iletiyi okumamışım... :oops:
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

ya teomanın iğrenç düşünceleri beni ilgilendirmez.iyi rockçı .. şarkıları farklı..hele ayna şarkısı harika.. :wink:
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

bütün şarkıları çok güzel,ses desen oda var ee daha ne olsun zaten ayrıca yeni albümüde harika
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

SENİ.KENDİME.SAKLADIM;)) yazdı:YAW..tesadüfler şarkısının neresii siyasi kii anlamadımm..
o iki çocuk şarkısı için söylenmiş bi sözdü tesadüfler için diil bu arada albümü dinledikçe farkına vardım son albüm kendi çapında yenilik ve farklılıkları olmasına rağmen diğer teoman albümleriyle kıyaslandığında bence en kötü teoman albümü
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

teomanın son albümünü beğendim ben. özellikle 'aşk kırıntıları' çok güzel..ama benim favori albümüm ''O'' dur..........ilk çıktığından beri takip ederim kendisini :wink: