Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Tiyatro

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
melissa___

Tiyatro

Mesaj gönderen melissa___ »

tiyatro seven ve takip eden arkadaşlar vardır inşallah içimizde!ankaralı olan veya ankarayla bağlantısı olan arkadaşlar için konuşuyorum,festival kapsamında 18 kasım - 5aralık tarihleri arasında ( 10. uluslararası ankara tiyatro festivali ) özel ve devlet tiyatrolarından en başarılı oyunlar şuan gösterimde!bence kaçırılmaması gereken bi etkinlik!www dot taksav dot org adresinden gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

Tabi ki var güzelim o da ne demek! Ankara da değilim ancak ilgileniyorum ve üniversitede oynamaya çalışıyorum. :roll:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

biraz geç yazıyorum ama,bence bu çok güzel bişi!çünkü tiyatro hem ekonomikliği hem kültürel seviyesi,bi insana anlattıkları - aktardıklarıyla çok daha fazlasını haketmesine rağmen olması gerekenin altında değer görüyor!türk halkı için bu son derece üzücü :?
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

düşünüyorum tr de tiyatro bitme noktasına gelmiş millety popiler 1 kültür olmus durum da açikçası... tiyatrodaki kişiler maddi açidan zor durumda mesela kenter tiyarrosundakiler bazi dizilerde oynuyor aldıkları para ise bölüm basına 60 ytl bu içler acısı... onlara yardım edecekseniz eğer tiyatroya gitmeninizi öneririm saygılar...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

evet arkadaşlar,ki devlet tiyatrolarında oyunlar 4YTL gibi çok cüzzi bi rakamla gösterimde!hazır kış gelmişken ve tiyatro sezonu açılmışken kaçırmamanızı tavsiye ederim :wink:
nihan

Mesaj gönderen nihan »

tiyatro sevilmezmii ya :!: size tavsiyem atlarıda vururları mutlaka izlemeniz sizi bilmiorum ama bnm ve arkadaşlarımın çok hoşuna gitti bu oyun çk güzel mesajlar veriliyor orkestrasıda çk süper ... :lol:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

dün akşam BİR YAZ DÖNÜMÜ GECESİ RÜYASI ( yazar : W.SHAKESPEARE ) oyununu izledim,gerçekten muhteşem bi akşamdı,komedi olmasına rağmen o kadar güzel mesajlar verdi ki,kesinlikle imkanı olanların bu oyunu görmesini tavsiye ederim :wink:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

dün akşam AĞAÇLAR AYAKTA ÖLÜR adlı oyunu izledim,şiddetle tavsiyemdir özellikle bunalımda olanlara nasıl hayata tutunulacağı hakkında güzel şeyler öğretebilecek bi oyun!
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar bu sitedeki tek tiyatro izleyicisi olmaktan korkmaya başladım ciddi ciddi!!
geçtiğimiz cuma karımla evleniyorum adlı çok güzel bi komedi izledim.
ankaralılarr lüften uyumayın bitmeden sezon şu güzel oyunları izleyiinnn!!!!!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

yalnız değilsin meliscim ;) istanbul devlet tiyatrosunda gösterimde olan,
tek kişilik düet, çok yaşa komedi ve harputta bir amerikalı isimli oyunları izledim. ilk iki oyunu beğendim ama sonuncusunda biraz hayal kırıklığı oldu açıkçası. bakırköy belediye tiyatrolarında sergilenen Lütfen Kızımla Evlenir misiniz? adlı oyunda hoş bir komediydi...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

biri duydu çığlıklarımı sonunda,sağol gülşahcım :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bende bu hafta keloğlanı izledim... komik 1 oyundu... güldürücü ve güldürür kende düşündücüydü...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

kocaeli sehir tiyatrosuna her cuma aksamı gidiyorum.
cok güzel oyunlar oynanmakta.en son içerdekileri izledim.etkileyiciydi
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

neşeee canım benim,hoşgeldin yeniden...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar dün akşam ömrümde izlediğim en harika oyunlardan birini izledim,adı AVRUPA KOMEDYASI ve 3lü koalisyon döneminde ülkenin nasıl satıldığını ne hallere getirildiğini trajikomik bi şekilde anlatıyor ve son bölümde amerikanın gelip bizi işgaliyle son buluyor!anlatılanların tamamı gerçek,aslında hepimizi ağlatması gereken bi oyun,prömiyerini 13nisanda yapmış ve ankaralılar lütfen bu oyunu kaçırmayın...

ve amerikanın ülkemizi işgal ettiği son sahneden bir bölüm nakletmek istiyorum,beni çok etkiledi,amerikan askerleri başbakanlığa girer ve subay öne çıkar;önünde duran başbakan ve yardımcılarına dönüp
" Marshall yardımından bu yana size para veren biz,sizi krize sokan biz çıkaran biz,size devrim yaptıran biz,kararları alan biz size uygulatan biz,,herşeyi yapan biz;bunca zamandır aramızda okyanuslar vardı ama şimdi sınır komşusu da olduk ne gerek var ta ordan yönetmeye biz de gelelim artık burdan yönetelim dedik..."

der ve oyun biter!birçok kişi gözyaşlarını tutamadı ve bizler ayakta alkışladık