Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

tuhaflıklar...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

tuhaflıklar...

Mesaj gönderen fotosentez »

arkadaşlar çoğunuz tuhaf şeyler yaşamışsınızdır.bunları paylaşırmısınız bizlerle?ben öncülük edeyim...
5 yaşındayken misafirliğe gittiğimiz evden çıktım.annemle babam vedalaşıyorlardı.tek katlı bir evdi.geceydi ve hava çok sisliydi.birden bir ses duygum yapraak kızım gel diye.o anki gördüklerimi hiç unutamadım.dedemdi karşımdaki ben 2 yaşındayken ölen dedemdi.gittim sarıldım.nasılsın kızım dedi.herkes iyi mi dedi.tekrar sarıldım.hala o suratı hatırlıyorum.resimlerdeki surat...sonra annemler farkettiler birine sarıldığımı.annem yaprak çabuk buraya gel dedi.bırakmak istemedim ama annemin yanına gittim.iki üç adımdan sonra arkama baktım.yoktu...hala dün gibi hatırlıyorum.bana halamdan başka inanan yok ama o dedemdi..dedemdi...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

ben de inanırım böyle şeylere ama herkesin başına gelmez... :idea:
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

bence de...katılıyorum bozcaada....ne kadar garip olsada inanırım.bu olaylar bazı insanların farkındalıklarını gösteriyor bence......
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

bu tarz şeyler hep ablamın başına gelir...ama ben pek inanıyorum diyemicem...psikolojiyle alakalı bi durum olabilir ya da daha derin mevzuular olabilir onada benim aklım ermez beni aşar :D
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

ben inanırım böyle şeylere. hem de acayip çok!! dabbeyi izledikten sonrada uzun bi süre kendime gelememiştim :!:
babamlar köye gitmişler bi yıl; gecenin birinde babam dışarıya çıkmış eşofmanlarıyla falan garip garip, zifiri karanlıkta yürüyomuş.biraz gittikten sonra 'önümü göremiyorum' demiş ve çakmak yakmış sonra kendine gelmiş.. eve dönmüş falan.
halam anlattığında babamın odasındaydık akşam akşam gerçekten çok korkmuştum.
korkmak çok kötü bişe yaa!!
laviniaGzm
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen laviniaGzm »

valla benim başıma gelen en ilginç olay erkek arkadasımla tanışma durumumdu.netten bulduk birbirimizi ama 9 aydır birlikteyiz ben istanbuldaydım o fethiyede ama ben üniversiteyi kazandım muğlada ve şimdi her haftasonu beraberis.onlayken bile birlikte oturup düşünüorus alla alla nası bulduk biz birbirimisi die .çok garip yaaa:D:D
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

winamp programında dinlemek üzere tam 10140 şarkı bulunduruyorum. bu yazıyı yazmadan 15 dk kadar önce bir şarkı bitmek üzereydi ve ben de listeden dinlemekiçin şarkı adı bakıyordum. winamp'ın shuffle seçeneği açık olduğu için rastgele çalıyordu şarkıları. o an şarkı bitmeden düşünmeye başladım;
murat yılmazyıldırım olsun dedim, sonra hangi şarkısı olduğunu düşünmeye başladım ve yine içimden "sabaha çok var" olsun dedim. winamp'ın arama motorunu açtım, tam s yazıyordum ki çalan şarkı bitti ve diğerine geçti.
o an çalmaya başlayan şarkı:
murat yılmazyıldırım - sabaha çok var :D
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

tuhafız yaww :lol:
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: tuhaflıklar...

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Babam,annem ve ben...Merdivenlerden yukarı çıkıyorduk otomatik ışık söndü ve tekrar yandı.Birimi yaktı diye baktık.Kimse yoktu... :roll:
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

burcumun özelliklerinden sanırım ben doğa üstü olaylara kendimi çok yatkın görürüm ve mistik güçlerim olduğuna inanırım özelim yani :) oturduğumuz mahalle çok küçük ve eski bir ermeni mezarlığının üzerine kurulmuş.. bizim evde doğal olarak çok olur böyle şeyler..
12 yaşındaydım geceleri uyanıp yemek yemeyi ve süt içmeyi severim yine bir gece uyandım ve ablam yatağından yarım metre yükseklikte olduğunu gördüm nasıl olmuşsa uyanmamış hala uyuyordu ama onu öyle görünce ben çok korkmuştum anneme bağırdım hemen ablamı havada tutan neyse bıraktı kötü bir durum daha hangi birini anlatsam
susmasinsarkilar
Üye
Üye

Aslında ben bu olayı doğa üstü bir güç olarak değil de beyin gücü olarak algılamıştım.Üç kişinin aynı anda aynı şeyi düşünmesi,konsantre...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ne normal ki..
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

:lol: :lol: :lol:
recebemre
Üye
Üye
İsim: Recep

Mesaj gönderen recebemre »

anneannemin bir zamanlar tuvaleti bahçedeydi
gece uykudan kalkıp gittim tam kapıda biri omuzumu tuttu bir dönersin ki siyah uzun tırnaklıbir el ama kimse yok görmemle dönmem bir oldu
ufak bir zikir beni o atmosferden aldı
susmasinsarkilar
Üye
Üye

Aslında fazla tuhaflık aramamıza da gerek yok hani.Hayatın bizdeki sözlük anlamı tuhaflığa eşit :!: