Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Türkçeye Sahip Çıkalım

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

Peki,nasıl istersen..Ama şunu söyleyeyim ki,eğer Türkçeyi kullanmaktan utansaydım,bu konuyla ilgili kompozisyon yarışmasına katılıp derece elde etmezdim.Tabi ki sadece derece elde etmek değil önemli olan,alışkanlık sadece...Ben tam tersine övünüyorum,ama genelde başka forumlarda Türkçeyi düzgün konuştuğumuz zaman aşağılanıyoruz.E insan da bir yere kadar hakaretlere dayanıyor...Utananlardanmışım gibi göründüğüm için üzüldüm..

eğer doğruyu yaptığın için seni aşağılayan insanlar varsa ve sen o ortamda buna rağmen kalıyorsan,suçu kendinden başka kimsede arama derim ben!burası için değil,önünde seni bekleyen yaşam için sana tavsiyemdir;kendi doğrularını asla başkalarınınkiyle değiştirme,hele bir deyanlışlarıyla!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

mad_madame yazdı:Peki,nasıl istersen..Ama şunu söyleyeyim ki,eğer Türkçeyi kullanmaktan utansaydım,bu konuyla ilgili kompozisyon yarışmasına katılıp derece elde etmezdim.Tabi ki sadece derece elde etmek değil önemli olan,alışkanlık sadece...Ben tam tersine övünüyorum,ama genelde başka forumlarda Türkçeyi düzgün konuştuğumuz zaman aşağılanıyoruz.E insan da bir yere kadar hakaretlere dayanıyor...Utananlardanmışım gibi göründüğüm için üzüldüm..
o zaman o başarını burada da yapmaya çalışırsan seviniriz. ayrıca başka forumlar beni bizi ilgilemez tamam :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

kimse mükemmel değil ama gayret edebilir herkes.
.Terazinin Hüznü.
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

benim msjım neden siilinmiş? türkçeye sahip çıkmıyorum diye mi!!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

sunni_teneffus yazdı:benim msjım neden siilinmiş? türkçeye sahip çıkmıyorum diye mi!!!!!!!!!!
Arkadasım Zaten Konu Baslıgımız ''Türkçeye Sahip Çıkalım'' Boyle Bır Cumle Nasıl Kurarsın ? Herkes En Az Senın Kadar Türkçeye Sahip Çıkıyordur Merak Etme... Senin Mesajının Silinme Nedeni Kullandığın Bazi Yanlıs Kelimeler, Yada Aşırı Tepkin Olabılır Diye Düşünüyorum ...
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

Adventureman yazdı:
sunni_teneffus yazdı:benim msjım neden siilinmiş? türkçeye sahip çıkmıyorum diye mi!!!!!!!!!!
Arkadasım Zaten Konu Baslıgımız ''Türkçeye Sahip Çıkalım'' Boyle Bır Cumle Nasıl Kurarsın ? Herkes En Az Senın Kadar Türkçeye Sahip Çıkıyordur Merak Etme... Senin Mesajının Silinme Nedeni Kullandığın Bazi Yanlıs Kelimeler, Yada Aşırı Tepkin Olabılır Diye Düşünüyorum ...
ya aşırı bi tepki yoktu orda.türkçeye sahip çıkmıyorum deidm ve nedenlerinide yazdım.siz onu silmek yerine karşı görüşünüüz yazabilirdiniz. bu tür dawraışlar objektifliği ortdan kaldırır!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ya tamam fenalık geldi :cry:

kapatalım herkes dikkat eder elinden geldiğince.
.Terazinin Hüznü.
Kilitli