Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Umudun Tükendiği An...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
pestemal
Üye
Üye
İsim: begüm

Re: Umudun Tükendiği An...

Mesaj gönderen pestemal »

umudunu sakın kaybetme.. o zaman aydınlığa çıkamazsın hep bir umut olsun içinde...yarının bugünden güzel olacağını hep umut et.. böyle herşey daha güzel olacaktır..
lyddek
Üye
Üye
İsim: Ece

Mesaj gönderen lyddek »

Eğer yaşıyorsam umutlu olmamdandır..
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

cesaretin arkasına saklananlar gibi mi davranacaksın?
lyddek
Üye
Üye

Mesaj gönderen lyddek »

Cesaretlerini arkalarına saklayıp,küçücük bir umudu bile yok edenlerden olmak istemezdim..
senem87
Üye
Üye
İsim: SENEM

Mesaj gönderen senem87 »

gece gökyüzünde parlayan binlerce yıldızdan sadece birini seçtim ve ona içimi döktüm....:

beni cesaretsiz sanıyorlar, bırak öyle sansınlar. cesaretimin büyüklüğünü ve gücünü bilmiyorlar, bırak bilmesinler. yüreğimde sıcaklığını hissetmeye çalıştığım birşey var, adını koyamıyorum, bilmiyorum belki de yüreğim susmayı tercih ediyor. ama şunu bilsinler istiyorum yıldız;

ben cesaretinin arkasında saklanan ya da cesaretini yitirenlerden değilim, benim cesaretim bir okyanus kadar büyük, bir girdabın sonsuzluğu kadar sonsuzdur. benim tek korkum '' umut'' sandığım ya umudum değilse?
picasso
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen picasso »

anlatmaya çalıştığım yapmak istediğin şeyi yapacaksan cesaretini yanına alma...gittiğin yere götürme.bakalım onsuz da ayakta mısın?cesaret bazen herşeydir evet.bazense hiçbirşey.
senem87
Üye
Üye

Mesaj gönderen senem87 »

keşke anlatmaya çalıştıklarımı anlayabilsen... cesaretin herşey ya da hiçbirşey olabilir fakat ya umut? o da böyle midir? ben, umudun karanlık yüreğimin derinliklerinde olmasından, işte bu umdum dediğim şeyin umudum olmamasından korkuyorum. ey umut; umudumun tükenen anında neredeysen çık gel, gel ki varlığınla mutlu olayım, mutluluğumla umutlanayım...
barbudo
Üye
Üye
İsim: caglar

Mesaj gönderen barbudo »

umudumun bittiği an öykümün bittiği andır.
lyddek
Üye
Üye

Mesaj gönderen lyddek »

Yaşamak için umut gerekmezmi arkadaşlar, umutsuz yaşanmazki.. Umut edersin ya olur, ya olmaz.. Olmazsa bu benim umudum değilmiş diyemezsin, umut ya vardır ya da yok.. Eğer umudunun tükendiğine inanıyorsan bir de şunu düşün, tükenen umut bile sana yeni kapılar açıyordur farkında olmasanda..
picasso
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen picasso »

sen şüpheden uzaklaşmalısın... ihtiyacın olan bu olsa gerek...
melodi61
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen melodi61 »

umut insan ruhunun intiharı...
bir insana kötülük yapmak istiyorsan umut ver...

alıntıdır.
En son melodi61 tarafından Salı, Ocak 1, 2008 02:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
picasso
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen picasso »

umut yoksa düşlere de elveda...
enkaz
Üye
Üye
İsim: NİRVANA

Mesaj gönderen enkaz »

insanız... ne kadar acının gaddar elleri bizim üzerimizde olsada, biliyorum ki, kalbimiz attığı sürece, dilimiz inkar etsede, umudumuz var, umutsuzluğumuzun gitmesini, umut edecek kadar, umutlu oluyoruz ve yaşıyorsak, nefes alıyorsak hala, silkinip kalkmaya mecburuz, bizi yıldıranlara karşı inadına umutlu olmamız gerekiyor!
ne kadar yapabilirsek bunu, kardır...

---
Mesajınız yöneticiler tarafından düzenlenmiştir.
Lütfen mesajlarınızda türkçe imla ve yazım kurallarına uyunuz.
Site duyurularını okuyunuz...
senem87
Üye
Üye

Mesaj gönderen senem87 »

umudun olduğunu ispat et ana?
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

İdamına yarım saat kala annesi ve kardeşleriyle konuşuyordu adam.Sean Penn oynuyordu filmde. Dead Man Walking'in bir sahnesiydi bu. İdam mahkumu adam ailesiyle son konuşmasını yapıyordu telefonda. Dik durmaya çalışıyordu, sesinin titrememesi için çaba sarfediyordu telefonun başında. Tedirginliğini, korkusunu gizlemeye çalışıyordu. Telefon konuşmasının sonunda tekrar görüşürüz diye kapattı telefonu.
Tekrar görüşürüz!
Yarım saat sonra ölüm muhakkak olduğu halde. Yarım saat sonra görüşürüz. Nefes alıp vermeye devam ettiğimiz ölçüde tekrar görüşebiliriz. Bu umudun adıdır işte.. Umutsuz olma sakın kötü bişeydir o yahu..:)

,,umut yakanı bırakmasın,, =)