Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

umut

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

umut

Mesaj gönderen fotosentez »

her başlığın altında konuları saptıracak biçimde bu konuyu konuşuyorum ve yaptığımın son derece yanlış olduğunu düşünüyorum.o yüzden böyle bir başlık açtım ki hiçbir başlık kaymasın.
arkadaşlar neden hepimiz bu kadar umutsuzuz? :cry:
blackpearl

Re: umut!!

Mesaj gönderen blackpearl »

aynı şeyi bende farkettim..Çok iyi olmuş buraya açman konuyu bende tekara teşekkür ederim..

Soru: NEDEN UMUTSUZUM?
Cevap: Çünkü umutlarımla birlikte bende tükeniyorum ve bundan hiç hoşnut değilim..İki seçenek vardı benm için ya dewam edip kendimi kaybetmek yada umutlarımı devretmek..Ben ikincisini seçtim ( ama çok kızdı yasin ) :D
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: umut!!

Mesaj gönderen sinan »

belki de son çare olarak umutsuzluğa sığınmaktır sorun ? ben umutsuz değilim, herkese umut etmeyi kesinlikle öneririm. karamsar biri olabilirim genelde, ama içimde umut çiçekleri hiç solmadı, son noktaya geldiği oldu ama solmadı.. o'nun hatıraları bile bazen umudu sağlıyor.. 'o' oldukça umut sürecek.. ben varsam umut sürecek..

şuan en diplerde olabilirim ve elimde umut etmekten başka bişey yok. umut da etmesem hiçbişey kalmamış demektir..
~
ansızın gelecek gibisin..
yaskaman

Re: umut

Mesaj gönderen yaskaman »

Soru: NEDEN UMUTSUZUM?
Cevap: Çünkü umutlarımla birlikte bende tükeniyorum ve bundan hiç hoşnut değilim..İki seçenek vardı benm için ya dewam edip kendimi kaybetmek yada umutlarımı devretmek..Ben ikincisini seçtim ( ama çok kızdı yasin ) :D
kızarım tabi :D
yahu umutları neden devredeceksin fulyacığım. bak hayat bi türkü tadında derim ben hep. bazen bir oyun havası, bazen bir ağır halay, bazen bir uzun hava oluverir.
ama her uzun hava peşinden bir oyun havasına bağlanır ya hani, her kederin arkasında bir mutluluk olduğuna dair küçük bi işarettir bu.

hem ne demiş güzel şarkılar yapan bi adam;
ağladıkça dağlarımız yeşerecek, güneşi tutacağız göreceksin.. :wink:
zeze11

umut

Mesaj gönderen zeze11 »

sinan'a katılıyorum...
dibe vurduğum dilimin artık bitti , ugrasma dediği anlarda bile içimde küçük cılız bir ısığım vardı...
umudum yok diyen insan yalan söyler çünkü yasayamaz insan umutsuz....
umut öyle birseydir ki olmayacığını bile bile içinizde bir ışık yakar yada sinan daki gibi küçük bir çiçek yeşerir...
kabul edenin umutlarımız hayallerimiz olmasaydı amacımız olmazdı biterdik...
emos
Üye
Üye

Mesaj gönderen emos »

umuda doğru dürüst bi meydan vermiyoruz... her şeye karamsar bakıyoruz. bu yüzden... :shock:
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

KEŞKE BİLSEM. BUNDAN BİR KAÇ AY ÖNCE VARDILAR AMA ARTIK... BİR DAHA GELMEMEK ÜZERE GİTTİLER
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

herşey hazır verilmemiş insanoğluna.bütün duygular açık seçik bırakılmamış kalbine.bazı şeyleri bizim bulmamız gerekiyor.bunlardan bir tanesi de umut..ki umut çoğu zaman insanı hayata döndürüyor.incecik bir tül var üzerinde.ulaşmamız çok yakın.ama o tülü kaldırıp atamıyoruz.belkide bu o tülü kaldırabileceğimizi umudetmediğimizden kaynaklanıyor...
meridyen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen meridyen »

umudun ne için oluşturulduğuna,umudun neye ihtiyacı olduğuna,neden veya na zaman umuda ihtiyacımız olduğuna bağlı...bize ne umut veriyor yada umutlarımızı kaybetmemize ne sebep oluyor...bilemiyorum... :?
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Daha önce olsa bana birçok hissi bir anda yaşatabilecek birşeyle karşı karşıyayım bu aralar,müzikle ilgili...Başta heyecanlıydım ama şimdi endişe yok,heyecan yok çünkü umudum yok!İstediğim olacak gibi aslında ama yine de umudum yok işte,neden bilmiyorum,çok garip,farkındayım.Belki de tam olarak istediğim bu değildi,belkide istemekten vazgeçtiğim an bu şans gelip buldu beni,yani çok gecikti.Belki de ben,bir zamanlar bunun için neler yapmazdım diyen ben şimdi istemiyeceğim,elimin tersiyle iteceğim bu fırsatı belki,belki olmayacağına okadar inandırmışım ki kendimi,yokluğuna üzülmelerimi tüketmişim,olmayacağına alıştırmış zaman beni...Umutsuz bir insan yaşayan bir ölüden farksız oluyor...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

off off Senin amacına ulaşamamış olman müziğin senin içinde son bulduğu annamına gelmes ki..
En son blackpearl tarafından Perşembe, Kasım 30, 2006 23:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

bence umutsuz falan değiliz...
eğer umutsuzsak yaşayamayız...
hep bir yerlerde bir parça umudumuz var ben buna inanıyorum...
herşeyin bittiğini sandığımda bile beni ayakta tutan bir şey varsa;
bu yarına olan umuttur....

umut etmek yok olmaksa...
hayallere inanmak yok olmaksa...

ben her geçen gün umutsuzca tükeniyorum!
CONFIDENT
Üye
Üye

Mesaj gönderen CONFIDENT »

arkadaşlar kusura bakmayın ama sadece kendi fikrimi söyliycem bu topic için. buraya üye olduğum andan beri dikkatimi çekiyor bu konu. yaş ortalaması eğer gerçekse ve sizler bu kadar umutsuz kalabiliyosanız hayata sizleri nasıl bir gelecek beklemektedir çok merak ediyorum. Umutsuz yaşanmaz n'olur hayata biraz gıcıklık olsun diye dönüp tebessüm edin.
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Ben her daim umutluyum,bu yüzden de başım belada.Nietzsche bence de doğru olan bir şey söylemiş:Umut en büyük kötülüktür,çünkü işkenceyi uzatır. :!:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

bence umutluysan hiç bir sorun yok.sadece bu sitede bile o kadar çok insan var ki umutsuzlaşmış.sen umudunu yitirmiyorsan eğer bu mükemmel birşey.ayrıca nietzche'nin sözlerine olduğu gibi bakmamalıyız birazda.o cümlenin altında kim bilir neler yatıyor. :roll: umut çok güzel birşey.