Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTABİLMEK KOLAYMI ARKADAŞLAR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MRB mavi... tavsiyen için tekrar teşekkür ederim şuanda bulundugum ilçede kitabçı kalmadı aramadıgım ama kalmamış sipariş verdim bana birkaç güne kadar gelecek ama şuan kendimden çok eminim beni unutanı bende unuttum acıyı ben çekmektense acı beni çeksin yeter birde hiç bir insan için hayatta elimde olan bazı imkanları değerlendirmek istemiyorum çünkü değecek insanlar az sayılılarda bugün moralim biraz daha iyi sevdiyim bir sanatcı abimden bana imzalı bir cd ve kaset geldi saolsunlar beni yanlız bırakmıyorlar birde konsere davet ediyorlar ama derslerim var sınavlarım yaklaştı onlara çalışmam gerek gidemiyecem :cry:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Düşündüklerinize değmeze zaten unuturdunuz demekki değer veriyorsunuz, değer verileren güzellikler asla unutulmaz........................
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Prensibimdir. Değer verdiklerimi asla unutmam...!
Misafir

haklısın

Mesaj gönderen Misafir »

çok sık siteye giremiyorum ama kardeş cidden güzel yazmışsın.eğer unutmanın cevabıbı bulan varsa ana sayfada yıldızlar içinde yazsın.bence hiçbir metod başarıyı getirmiyo
Misafir

mrb

Mesaj gönderen Misafir »

dimi yaa bazen bittimi sadece bitiyo
tarikbolat

MRB KİNG_OF_WOLFS DEĞER VERDİĞİN İNSAN SENİ YILLAR SONRA DEĞER SİZ BİR ŞEKİLDE KALDIRIP ATARSA O ZAMAN GÖRÜRÜM SENİ DEĞER VERİRMİSİN VERMEZMİSİN AMA SANADA KATILMIYOR DEĞİLİM DEMEKKİ ONA BEN ÇOK DEĞER VERMİŞİM AMA O VERMEMİŞ :cry:
tarikbolat

MRB IGT TEŞEKKÜR EDERİM SANA İNAN ŞUNA BİR GÜN BU SORUNUN CEVABINI SANA SÖYLERİM AMA ACIYA ACIYLA KARŞILIK VERMEK EN GÜZEL METOD OLUR DERİM
mesraby

İşin gerçekten zor...

Mesaj gönderen mesraby »

Arkadaşım Allah kolaylık versin. Unutabilirsin dersem yalan olur, hem de dünyadaki soylediğim en büyük yalan olur. Zamana bırak, kendini alıştırmaya çalış, ben yıllardır bunu yapıyorum ve kimseyle birlikte olamıyorum. Asla aklından çıkmaz. Ve sana saçma sapan akıllar sunan MAVİ adına üzülüyorum. Onu biraz kendisine saygısını yitirmiş görüyorum. Kimbilir bir zamanlar birlikte olduğu insana ne çok değer veriyor, ne çok kendine ait hissediyordu. Neden daha sonraları onu aşağılamak, cinsiyet ayrımına dökmek, arkasından hakaretler küfürler savurmak gereği duymuş. Bence bu arkadaş kendisini insanlıktan ve kendine olan saygısından etmiş, ve ondan ayrılan adına ise sevindim. İnanın ki kurtulmuş o kişi. Ve, MAVİ'yi şiddetle kınıyorum.

Asla unutamayan birisi olarak, senin de unutamayacağını söyleyebilirim. Alışmaya bak. Birileri ile evlensen de unutamazsın. Tabiki bu birazda insanın kendisiyle ve karşısındakini ne kadar sevdiğiyle ilgilidir. Ben çok sevdim unutamadım.

-----------
Edited By webmaster

Lütfen Sitelerinizin tanıtımını Teknoloji forumu altındaki site tanıtımları linki altına ekleyiniz....
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

merhaba ben o kınadığınım.kendine veinsanlığına saygısını yitirmiş biri olrak görüyosun beni.olabilir...herkesin kendi çareleri vardır değilmi?bu benim kendi çaremdi ve tarik bolata söyledim!ve unutulmaması gerekir:benim sunduğum çare haklı olan içindir.cinsiyetini yücelt dediğimden dolayı beni eleştiriyorsun.halbuki biraz keskin olsaydı gözleriniz,kavramlarn altında yatan kastımı anlardınız.kişi burda acı çekiyo ve bana göre bu devir geçene kadarinsanın kendini bazı şeylerle avutması gerekir! yinede elştiriniz için teşekkür ediyorum.
requiem

Mesaj gönderen requiem »

kendi çapımda tavsiyem düşünme derim.
onu hatırlatan herşeyden uzak durmaya çalış,slow şarkı dinleme,ortak mekanlara gitme..
vs. klasik belki ama işe yarayacaktır.zamana bırak ..
ama asıl konu "unutmak istiyormusun gerçekten"? bence asıl sorun unutamamak değil,
gerçekten unutmak isteyip istemediğin..
yinede işin zor..
dikkat et kendine.
:)
tarikbolat

ARKADAŞLAR LÜTFEN BENİM SORUNUM İÇİN BİRBİRİNİZİN
KALBLERİNİ KIRACAK SÖZLER SARF ETMEYİN .BANA YARDIMCI OLAN VE
OLMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.

MAVİ BANA ÖNERDİĞİN KİTABI ŞİPARİŞ VERDİĞİM YERDE
KALMAMIŞ.İSTANBUL VE ANKARA DA OLAN DEĞERLİ KANKALARIM
ARIYORLAR.NE BULUNMAZ KİTABMIŞ BU YA :roll:
MESRABY ZATEN EVLENMEYİDE DÜŞÜNMÜYORUM.TAVSİYELERİN
İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
aşk-ı_kıyamet

Mesaj gönderen aşk-ı_kıyamet »

kolay değil
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

tarik bolat ben ankaradayım bana adresini verirsen sana kitabı hediye olarak gönderirim.hem bir site dostluğumuz olmuş olur....2. olarak bu işler kitapla falan halledilcek şeyler değil takdir edersin sana tavsiye ettiğim kitap sadece küçük bi yardımcı.hem aşkla dolaylı olarak bi ilgiside yok.ama senbana adresini ver ben sana ankaradan göndereyim... :lol:
tarikbolat

TEŞEKKÜR EDERİM .HAYATTAKİ EN AĞIR BORC MİNNET BORCUDUR.BEN DE
SANA BORCLU OLMAK İSTEMEM .ZATEN BEN O KİTABIN AŞK ÜZERİNE
OLMADIĞINI TAHMİN EDİYORDUM.AMA YİNEDE SEN TAVSİYE ETTİĞİN İÇİN
OKUMAK İSTİYORUM .DEMİŞTİM YA ANKARADAKİ KANKAM BULMUŞ
BANA GÖNDERECEKMİŞ .YİNEDE NEZAKETİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
ARTI :DOST OLMAMIZ İÇİN BANA HEDİYE ALMAN GEREKMEZ .AYNI SİTE
ÜYESİ OLMAMIZ ZATEN SİZLERLE ARKADAŞ OLDUĞUMUZ ANLAMINA GELİYOR
:D :D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Boşuna kafayorma bul başka birini yavvv.......
Kilitli