Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTABİLMEK KOLAYMI ARKADAŞLAR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
requiem

Mesaj gönderen requiem »

allah cezanı vermesin hakan.. bütün karizman gitti gözümde..
dur sana bi de dil çıkarayım ben.. :P
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlık güzeldir...ve arkadaşlığın tecellilerinden biride hediyedir... umarım tarikbolat bi iyileşme başlamıştır sende.zaman gerçekten en büyük tabip.birliktelikten sonra ayrılık hakikaten çok ağır bir hastalık.bir felç!zihnin felci.-ama neden - ler arasında kaybolmak tır ayrıca.ah... benimde böyle bir depremim oldu.ve bu meseleyi felsefe hocamla konuşayım dedim.bana şunu söylemişti:f.... artık gerçek aşkı bulmanın vakti gelmedimi?seni hiç aldatmayacak olana seni hep sevecek olana aşık olmanın zamanı gelmedimi?sonra kafama şimşekler çarptı.GERÇEK AŞIKLARIN SÖZLERİNE KULAK VERDİM:''AŞIĞIM MAŞUĞUN OL GIL DİDARINA,YANARAM YALAP YALAP TUTUŞUBEN''böyle işte...evet aşk bazen bir kızın güzel gözleri,güzel kalbi olabiliyor olmalıdırda.ama gözleri ve yürekleri yaratana olan aşk dahabi ulvi daha umutlu.saygılar.... :)
requiem

Mesaj gönderen requiem »

dün bir arkadaşım şöyle birşey söylemişti ne kadar haklı sizce ?

senin sevdiğinden çok, seni sevenle birlikte olmalısın. (bayanlar açısından konuşuyor)

?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

o nasıl bi birliktelik oluyomuş?insan sevmediğiyle nasıl birlikte olur?ben birini sevmiyosam ama o bana aşıksa onun için sadece üzülürüm ,ama birliktelik kurmam,kuramam.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

Mavi... gercek şu günlerde bende çok şeyler değişmeye başladı ama
unuttun mu dersen ? unuttum belki ama bana yaptıklarını asla unutmadım .
Mavi ben senden kitabı niye istemedim biliyormusun .?
tarikbolat

sevmediğim insanla nasıl birlikte olurum .Olmam olamam
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

minnet bocuna girmek istemediğin için değilmi?
tarikbolat

Dün siteden çıktıktan sonra sabaha kadar uyumadım.Tüm şehrin bütün sokaklarını dolaştım hep kendime şu soruyu sordum TARIK UNUTTUN MU ONU .?
Bende kendimi deyil kalbimin sesine kulak vereyim dedim .Kalbim öle bişey dediki
sen unuttun ama o seni unutmadı şuan bile senin yoklugun içinde seni bekliyor .
Kalbim öyle söyleyince ben bile şaşırdım.Tekrar kendime sordum bu soruyu
o da aynı cevabı verdi .Demek ki ben unutmaya başlamışım ama o unutmayı başaramamış.
Buğün aldığım bi habere göre o da unutamamış .
tarikbolat

evet .Ben manevi borcun bir ömür ödenemeyeceğini savunan bir insanım.
araştırmayı çok seven bir insanım .Senin bu önerin kitabı araştırmama neden oldu
kitabı arkadaşım 3 gün içerisinde gönderecek ne ye seviniyorum biliyormusun?
senin bu önerin sayesinde bu kitabı ararken tesadüfen çeşitli kitablarıda inceleme
fırsatı buldum.Stınbeck-insanlar ve fareler,dostoyevski-suç ve ceza , turgenyev-babalar ve oğulları,Yakup kadri karaosmanoğlu- bir sürgün ,doğan cüceloğlu-savaşcı vb.
bunun gibi bir çok kitabı senin önerin sayesinde inceleme fırsatı buldum.Bana bilerek veya bilmeyerek o kadar büyük bir iyilik yaptın incelediğim kitablar sayesinde yaram artık
yavaş yavaş kabuk bağlamaya başladı.Acaba unutuyor muyum.?
FederaL

Mesaj gönderen FederaL »

GUN İŞİGİ AŞKININ SONUNDA
YASAMIN YOK OLDUGU
SONSUZ HAYATIN BASLADIGI UMUTLARIMIN BİTMİŞ OLDUGU ANLAR RESMİNE BAKARAK TESELLİ OLURUM BENİ YENDEN HAYATA BAGLAYAN GUNDUZUN GUNESİ GECENİN AY PARCASI GİBİ GÖNLUMDE PARLAYIP TAHT KURMAYI BAŞARAN ESSİZ VE NADİDE TEK HASRETİMSİN LAVNYA.....!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne düşünüyosun tarik bolat artik?inşallah hayırlısı neyse o olur.selamlar...
tarikbolat

şunu söyleyim ; hiçbirşey ben unuttuysam kendiside unuttur .
niye unuttamadıgınıda öğrendim .kendi yaptıgı hata yüzünden yılların sevgisini
bir kalemde bitirdiği için ve bütün umutlarını bir hiç uğuna yıktığı için oldugunu
öğrendim .ama nasıl söylerler yapan çeker cezasını.
şuna çok üzüldüm benim yüzümden üzülmesine :oops: .üzülmesine gerek yok
nede olsa ben ...........................bi insanım kendinin bana söylediği söz
FederaL

Re

Mesaj gönderen FederaL »

UNUTABİLMEK COK ZORDUR BUNU BEN KENDİMDE KEŞFETTİM HALA UNUTAMADIGIM GUZELLİKLER CİRKİN ÖYKULARIM VAR AMA GENEDE HAYAT DEVAM EDİYOR ACIYI TATLIYI GUZELİ CİRKİNİ GÖSTERMEYE
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

unutmak hiç bir zaman kolay olmamıştır olmayacaktır...
requiem

Mesaj gönderen requiem »

zaten hiç birşey hissetmediğin biriyle birlikte olamassın.. iyidir hoştur uygundur ama aşk yoktur,seversin ama aşık değilsindir
arkdaşın da olabilir sevgilin de farkı yoktur..

bu gibiydi benim arkadaşımın anlatmak istediği ve hayatında uyguladığı, iki kız arkadaşta şiddetle desteklemiştir düşüncesini..
Kilitli