Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTABİLMEK KOLAYMI ARKADAŞLAR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

bugün arkadaşım beni aradı . bana ....... seninle konşmak
istediğini söyledi ben ilk önce kabul etmek istemedim ama sonra
ne olursa olsun konuşmak istedim .
konuştum telefonu acar acmaz kulaklaramı aglama sesleri geldi
o an kendimi çok tuaf hissettim ne yapacağımı bilmiyordum.
kapatmak geldi içimden ama kapatmadım biliyordum yeniden
beraber olmak istediğini ama ben istemedim çok sevdiğim iki arkadaşım yeniden
beraber olun dedilersede ben kabul etmedim yeniden o acıyı çekmekten korktum
tek cevap verdi tarık ben seni unutmadım unutamıyorum da her gece
seni rüyalarımda görüyorum sana yaptığımdan pişmanım dediysede
yeniden o acıyı çekmeye hazır deyilim lütfen anla beni dedim
ayrılma nedenimiz neydi söyle dedim hala ısrarla söylemedi
ama ben biliyordum yeni bir arkadaş bulmuş haberim vardı zaten beni en çok üzen şeyde buydu gelip bana söyleye bilirdi söylemedi yeni bir arkadaş buldugunu her halde bizde anlayışlı insanız yani
olabilir hoşğörüyle karşılamzasam o zaman bana söyleye bilirdi
şuan çok kötü bi durumdayım sanki kendimi suçlu olarak görüyorum hatayı yapan benim sanki :oops:
az sonra siteden çıkıyorum ve sabah kadar bir parkta kendimi aracağım
aglamak içinn en güzel yerlerden biridir parkalr benim için
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry:
FederaL

Mesaj gönderen FederaL »

arkadaslar sizlere bu mesajı yazmak bana dustu keske dusmeseydi arkadasımız Tarık BOLAT Kendisi suanda girecek bir durumu olmadıgı icin onun adına ben yazıyorum

sozleri butun siteye SELAM hakkınızı helal edin ALLAH ım dan bir tek dilegim var herkesin bir gun butun dileklerinin kabul olması sizleri seviyorum

Tarik arkadasım ne seni unutma gibi bir dusuncemiz olabilir nede sevdigimiz deger verdigimiz insanları bizler bu dunyada kendi dunyamızı olusturmusuz nasılmi sevgi saygı cercevesi icerisinde gitmek önemli degil önemli olan gittigin yerde bizim sıcaklıgımızı hissetmek ben topragın altında olsam bile beni seven dostlarımın ılık nefesleri her zaman yanaklarımda hissederim sana tavsiyem bizleri unutma cekerim bak kulagını ne demek yani nereye gidiyorsun sen kardesim bırak nereye gidiyrsun herkes kendi ettiginibulur :!: LAVİNYA-TEAM :!:
tarikbolat

sieteyee slm ben dün öyle bir denyoluk yapıyordumki hemde salaklığın daniskasını ne bilim onca şeyin acısını çekmek bana öyle acı verdiki bu zamana kadar hep kendime yalanlar söyleyerek ayakta kaldım .
dün siteye fedaral arkadaşıma ısrar ettim ve o msj yazdırdım çünkü ben orda yoktum yani bir uçurum yanında oturuyordum aklım başımda deyil di aklıma ilk gelen şey yani çare sandığım yapmaya karar vermiştim ölmek
ne varki arkadaşlar beni buldular yapmak istediğim o salakca şeyi yapmama engel oldular onlara teşekkür ederim .
scream abi dediğin bölümü baştan sona kadar okudum demek istediğin msj alındı abisi bi daha sevmek sevilmek benim kitabımda asla olmayacak taki gercek bir sevgi bulana kadar (ne salak insanmışım ben ya degermi be yazıklar olsun yazıklar)
^^ bir kadın çizeceksin onun gibi terk etmeyecek ^^
Scream

Mesaj gönderen Scream »

abisi bi daha sevmek sevilmek benim kitabımda asla olmayacak
aslında keşke buna biz karar versek ama hep kalbimiz karar verir böyle durumlarda ne garipki hep böyle olur ve birde şu varki sen o kzaı ne kadar nefret etsen öfkeni kussan o yazuıları yazarken bile ahh çekiyorsundur keşke diyorsundur neyse bundan sonra kendi hayatını kur ne olursa olsun unutma hep kendini düşün ilk önce yani bu bence
requiem

Mesaj gönderen requiem »

resmen şok oldum.. sen ciddimisin ya.. ne yapıyorsun allah aşkına.. saçmalamışsın.. kendine gel lütfen.. sorun geldiği gibi gider.. ayrıca daha neler neler var kimbilir yaşayacak..
bana şu klasik replikleri yazdırdın ya helal olsun ne diyelim.
ARKADAŞIM DİKKAT ET KENDİNE.. YAPMA BÖYLE ŞEYLER ..

benim telefonunumun açılış notunda "sen halledersin.." yazar. hallederim. herkeste bir çıkış yolu bulur muhakkak.
bazen farklı yorumlasamda bu cümleyi yinede bilirim ki ben bir yolunu bulurum.
sende bulursun.. zamana bırak..
çok daralırsanda yaz bize ok..
:))
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ürkmeye başladım arkadaşşlar. :roll:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
tarikbolat

Sevginin beni bu hale getireceni bilseydim yemin ederim sevmezdim
gercek arkadaşım yapacaktım fedaral arkadaşım benim nerde oturdugumu biliyor yanıma geldi onlar gelmese gercekten yapacaktım beni bu kadar cahil eddi aşk
lanet okuyorum artık sevmek sevmek tanımıyorum öyle bir kelimeyi
sabaha kadar düşündüm ben ne yapıyordum diye buldum sonunda cevapı
salaklığın en alasını yapıyordum allaha şükürler olsun arkadaşlarım beni yanız bıramadılar onları bir ömür boyunca canı gönülden sevecem
şimdi itiraf ediyorum ben o kız yüzünden okulumu bile bıraktım değmezmiş
kendide bırakmış okulu ben bıraktım diye arkadaşlar haber verdiler 2 gün önce
ne yapalım kendi hatasının sonuçları bunlar eden çeker cezasını benim için
hiç sorun deyll seneye okuluma devam ederim
hocam saygılar seni buraya bekliyoruz
scream abisi sana binlerce teşekkür ederim saol o konuyu okudum kendime geldim tekrar teşekkür ederim hayatı seven kardeşin
FederaL

hönk

Mesaj gönderen FederaL »

abi bişe deyimmi bu siteden bende ürkmeye başladım özel mesaj servisi aktiflessin dertlesiriz.. kendine iyi bak rutbemi arttir abi tarik cömez muamelesi yapıyor :lol:
FederaL

requiem

Mesaj gönderen FederaL »

SANA SÖYLE ANLATAYIM ARKADASIM MSJ CEKMİŞTİ YAZMIS BİŞELER ORASI BENDE KALSIN MSJ INA BİR ANLAM VEREMEDİM AMA SONRADAN OKUYUNCA BU ADAMIN BİR DELİLİK YAPACAGINI ANLADIM BASKA BİR NUMARADAN KENDİNİ ARADIM YERİNİ ÖGRENDİM ADAM CIKMIS BİR UCURUMUN KENARINA OTURUYOR DEDİMKİ KORKTUGUM BASIMA GELDİ GİZLİDEN YANINA VARDIM YANINA YAVASCA OTURDUM HİC KIPIRDAMA DEDİM BANA SADECE DEDİGİ SÖZ BAK GÖRUYORMUSUN GUNESİ O BATARKEN BENDE BU UCURUMUN DERİNLİKLERİNE BATACAGIM DEDİ COK KORKTUM ONU GERİ CEKİP SARILDIM AGLAMAYA BASLADI SEVGİ DEDİGİN SEY İŞTE BU ONUSUZ HAYATINI BİTİRMEYE BİLE KALKTI AMA ONA DEDİGİM SU SÖZ ONU BİRAZ RAHATLATTI
:!: TARİK :!: :arrow: LOVE LOSE DAMN IT! AND I LOV

HAYATİ GÖZ YASLARINLA SEVİNDİRECEGİNE GULUŞUNLE CEZALANDIR KARDESİM DEDİM BU SÖZUMUN UZERİNE BİRAZ OLSUN İKNA EDEBİLDİM O YAPTIGINI YUZUNE SOYLEDİKCE KENDİ KENDİNE ŞAŞIYOR BEN NE ŞİZOFREN BİRİYMİŞİM DİYOR AŞKTAN DELİRMEYENMİ VAR KÖR OLANINI BİLE GÖRDUM NEYSE UZUN LAFIN KISASI İŞTE BU ADAM BÖYLE BİR DELİ :arrow: requiem KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ....
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Tarik...sakın! yazdığın yazıyı okuyunca yıldırım çarptı bana.şu an buyazıyı yazarken ellerim titriyor... kardeşim ölüm çare değil .çok klasik bir tanım ama inanki öyle.sen nasıl bir aşıksın , eğiliyorum aşkının önünde.ama n'olur tarık böyle bir şey deneme....git parkalarda ağla,hislerni semaya doğru bağır!şarkılarda kaybol ama kendinden geçecek kadar cesur olma.lütfen....diren rica ederim...demsi kolay diceksin ama.ah tarık...bir çılgınlık yapıp senle konuşmak için adanaya gelebilirim-hiç mübalağa yapmıyorum-ama eğer lavinya.netteki bir arkadaşınla konuşmak istersen.kendine iyi bak.Allah seninle olsun,akl-ı selim ve dirayette.saygılar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

CLOSED

Mesaj gönderen Bugfixed »

Herşey açığa vurulmamalı, birşeyler saklı kalmalı en azından bu sitede.!

TOPIC CLOSED BY WEBMASTER
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli