Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTMAK NEDEN ZOR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

anlıyorum seni üzme kendini çok.ben bugün daha iyiyim.yaptığım unutmak değilde çok düsünmüyorum daha farklı şeylerle yoruyorum kafamı.onun beni sevdiğini biliyorum unutmak istiyor demek ki sevmek ona acı veriyor.istediğini yapsın.üzülmesin de....
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

sende haklısın beni düşündüğün için de saol.ama bende diorum ki ewt unuttum sanırım hiç değilse hafifledi diorum ama bi kez gözgöze gelmemizde herşey tekrar başlıyo ilk günkü gibi.ona karşı aşkım o kadar büyük ki ben bile bitiremiyorum.onu gerçekten çok seviyorum.herşeyden çok.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

unutulmayı seçen unutulmalı....
fotosentez

aycell_xxx yazdı:unutulmayı seçen unutulmalı....
nasıll?açsana biraz anlamadım benn...
yani anladımda bunun altında gizli bi anlam var gibi geldi orayı çözemedim.
fotosentez

ya unutmuş gibiyim ama bişiy var ne bilmiorum içim acıyoo.neden bilmiorum.belki sevilmemenin belki de sevilmenin ama seni sevmiyorum sözünü duymanın bir ezikliği var.naapçam ben bi çaree???
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

artık hiç bi umut kalmadıysa ondan kalan anıları yok etmekle başla. en son kalbinde kalanları yok et çünkü en zoru bu.acele etme daha çok içine düşersin, sabırlı ol ve mutlu olamaya uğraş uğraş uğraş olurmu... :wink:
ben hala uğraşıyorum :!:
kördüğüm masal

Mesaj gönderen kördüğüm masal »

ooof of!!!
varmı unutmanın bi yolu arkadaşlar?bilen söylesin ne olur...ben de çok kötü durumdayım çoookk :cry:
yesim

Mesaj gönderen yesim »

unutmak da sewginin bir parçası...unutman gerekiyorsa unutmalısın ,unutman gerekmiyosa zaten o senin yanında olurdu.zor ama imkansız değil.sewgin yüreğinde olduğu için unutamıyosun,unutmayı da yürekten istersen onu da başarabilirsin...ama sanırım senin ilk önce unutmak kelimesini kabullenmen gerekiyo.hatıralar zor durumda bırakır insanı,ama artık hayatına başka birini al we o kişiyle hiç yapmadığın şeyler yap,öncekilerden farklı ...o zaman göreceksin o anın büyüsü unutturacak,belki hepsini değil ama büyük bi kısmını.ben de 5 senelilk bi ilişiyi böyle unuttum işte...izi bile yok artık.şuan beraber olduğum kişiyi de kimseye değişmem...umarım sen de başarırsın...
fotosentez

inşallah yaa saolun vallahi.ne biliyim bu kadar çok bu durumu yaşayan olduğunu bilmezdim ama inşallah ben ve benim durumumda olanlar unutmayı becerebiliriz. :roll:
sağolun :wink:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

bende valla tek ben yasıyorum bu durumu sanıyordum.ne yalan söyliyeyim yanlız olmadığıma sevindim
UzUn!

Mesaj gönderen UzUn! »

ah fotosentez bı unutsan...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

unutmak

Mesaj gönderen hazan »

"unutmak ölmek, kimseye söyleyemedimé der şairin biri. herkes beceremez napalım yaşamak böyle bişey...
UzUn!

Mesaj gönderen UzUn! »

ya bılıyorum ama ınan bı gun kalkıyosun we onu sadece arkadas olarak goruyosun ınan bana
fotosentez

zorluklar çıkıcak tabi karşımıza yoksa nasıl anlicaz gerçekleri ve güzel olanları dimi ama :?: :wink: :roll:
pinkfloyd

Mesaj gönderen pinkfloyd »

Unutmak istemediğimiz okadar çok anı birikiyor ki ceplerimizde, ne o anıları nede esas kişileri unutabiliyoruz..
Herşey istemekten geçer aslında,
Sonuç: Unutmak istemiyoruz ve unutamıyoruz..
Daha güzel değilmi peki? Duygu fakiri değiliz en azından..
O yanma hissi geçene dek unutmayı unutun..
O his geçtikten sonra ise, ömür geçmiş, bizde geçmişizdir zaten..
Işık ve Sevgiyle..

izzet
E.S.P. Çengelköy