Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Uykusuza Masallar Albümü Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
AyLaK
Üye
Üye
İsim: FtMnR

Re: Uykusuza Masallar Albümü Feridun Düzağaç

Mesaj gönderen AyLaK »

zeynep20, sana tamamen katılıyorum...

Tanışma fırsatım hiç olmadı, ama çok istiyorum =) Beni her ruh halimle tamamlayan, yatıştıran ve rahatlatan tek insan... Beni ağlatmayı başarabilen tek şarkının sahibi... Bana benden daha yakın =)
Aldığım ilk albüm Uykusuza Masallar oldu, benim için ilkler önemlidir, Feridun Düzağaç olmasının da ayrı bir önemi var.
Bir albüm bu kadar insanın içine işleyebilir ancak. Bütün gün aynı şarkıyı dinlediğim bile oluyor. Bize bu güzel albümü verdiğin için çok teşekkürler Feridun abi =)
atsizcan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: m.can

Mesaj gönderen atsizcan »

seni çok özledik çok bekledik..teşekkürler f.d.
megep10
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: MUHAMMET

Mesaj gönderen megep10 »

feridun abi ne yaparsa en güzelini yapar bununda güzel olacağından eminim :D
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

şimdi bütün albümü baştan tekrar dinliyorum.. tamamen ona odaklanıp.. birden çok mutlu hissettim kendimi :) FD iyi ki bu albümü yapmış.. gerçekten en özel albümü bence.. en farklı daha doğrusu, en güçlü ifade bu albümde bence.. "beni bırakma" derken bile mutlu ediyor insanı.. sanki bu şarkıları dinlerken onun da mutlu olduğunu hissediyorum, bu duyguyu veriyor bana :)

...seni bi kere daha yitirmeyi kaldırabilemiyor içim..

bu nasıl bir sözdür yaa.. gerçekten bir kez daha hayran oluyorum dinlerken..
çok mutlu oldum be akşam akşam :lol:
asiRuh
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Müge

Mesaj gönderen asiRuh »

Her gün dinlemekten bıkmadığım ve gerçekten çok büyük bir keyif aldığım albüm...Mükemmel ya insanı çok güzel sakinleştiriyor !
EceK
Üye
Üye
İsim: Ece

Mesaj gönderen EceK »

Mükemmel bir albüm olmuş bir kere daha içimize kalbimizin taa derinliklerine işledin FD teşekkürler.