Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Vazgeçtim

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
blackpearl

Vazgeçtim

Mesaj gönderen blackpearl »

Çok şey mi istiyorum hayattan; rahat bıraksın artık beni..
Ama anladım ki bu bile haram bana. Ne huzurum var ne de aşığım dediklerimin sadakati…Rahat uykulara dalmayı, huzur içinde uyumayı öyle çok istiyorum ki. Ama eksiliyorum artık, tükeniyorum yavaş yavaş…Dokunuşlar aynı değil ki, aynı hislerle dokunamıyorum… Kendi dünyamı kendim bozuyor ve ardından yine kendi ellerimle kurmaya çalışıyorum. Yıkıp kurmak... Elimden gelen sadece bu...Kendi hayatımı yıkıp yıkıp kuruyorum. Canım çok yanıyor.. Canımın acısını unutuyorum zamanla... Hayır, hayır, unuttuğumu sanıyorum... Kendimi kandırırsam, çevresindekilerin de bu yalana ortak olacağını düşünüyor, kendimce oynuyorum. Hem kendi, hem de başkalarının yaşamlarıyla...Yoruldum artık. Yıkılıp tekrar ayağa kalkmaktan yoruldum. Kendi hayalimin sonunu bulamıyorum. Belki de bir sonu yok. Yaşamı boyunca da o sonu sanırım yakalayamayacağım... İçimdeki çocuk her geçen gün biraz daha ölüyor..Omuzlarıma çökmüş bir ağırlık var. Hani tam kendinizi iyi hissettiğiniz anda gelip çöreklenen, gitmeyen, bitmeyen ve yitmeyen..

“Ve hiç gitmeyen, bitmeyen, yitmeyen sadık dostum hüzün...”

Sevdiklerim tek tek gittiler... Bir ihanet, bir bir isyan, bir umutsuzluk. Hepsinin bir sebebi vardı ayrılıklarımın. Sebebi de olsa vedalar hep hüzünlü... Bu bir oyun belki de ve o tiyatro sahnesinin senaristi yönetmeni hep başkaları.. Ben ise sadece bir oyuncu olarak kalıyorum.. Hayatıma birileri giriyor senaryolarını veriyorlar elime ve ben yalnızca oynuyorum... Engel olamıyorum bir çoğuna, gelip kendi oyunlarını oynatıyorlar bana... Bazen bir şeyler öğrenirim desem de hep bildik senaryolar, hep bildik adımlar...

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlaradan!!..
fatma66

Re: Vazgeçtim

Mesaj gönderen fatma66 »

Hayatıma birileri giriyor senaryolarını veriyorlar elime ve ben yalnızca oynuyorum... Engel olamıyorum bir çoğuna, gelip kendi oyunlarını oynatıyorlar bana... Bazen bir şeyler öğrenirim desem de hep bildik senaryolar, hep bildik adımlar...
:(

çok hoş bir yazı.. içinde kendimi buldum..
blackpearl

saol ama hep öyle oldu şu ana kadar hayatımda sadece bende böyle sanmıştım,yanılmışım..Ama umarım sen benim gibi pes etmez birgün kendi seneryonu yazarsın..
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

saol ama hep öyle oldu şu ana kadar hayatımda sadece bende böyle sanmıştım,yanılmışım..Ama umarım sen benim gibi pes etmez birgün kendi seneryonu yazarsın..

ben pes ettim..hiç bişey umrumda değil artık bir beklentim yok hayattan..ne yapmam gerekiyorsa onu yapıyorum sadece...
blackpearl

Bende aynı fikirdeyim..Hep derim bilirler haybeye yaşıyorum ben artık..İçimden geldiğince değil elimden geldiğince işte..
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

haybeye yaşam off ya :cry: :cry:
bu olmamalıy dı :!: :cry:
blackpearl

Neden böyle bir tepki verdin ki şimdi ?
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

blackpearl okuyunca çok kötü oldum 2 yıl önce bende birine neredeyse aynı cümlelerle duygularımı haykırmıştım:

Bu bir oyun belki de ve o tiyatro sahnesinin senaristi yönetmeni hep başkaları.. Ben ise sadece bir oyuncu olarak kalıyorum.. Hayatıma birileri giriyor senaryolarını veriyorlar elime ve ben yalnızca oynuyorum... Engel olamıyorum bir çoğuna, gelip kendi oyunlarını oynatıyorlar bana... Bazen bir şeyler öğrenirim desem de hep bildik senaryolar, hep bildik adımlar...

içimi okuyup yazmış olmalısın benim gibi düşünen(harfi harfine)olduğu için mutluyum :cry:
blackpearl

Bütün aşkların kan grubu aynı olsada ayrıdır çıkmazları son sözleri farklı ve beklediğin zamana uymaz inteharları..

Dediğim gimi benzer şeyleri farklı yollarla yaşıyoruz eğer dile getirebilmişsem senin sölemek istediklerini bende mutluyum oldukça..
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

yeni yazılarını heyecanla bekliyorum
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak