Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

volkan konak...

Diğer sanatçılar... Konserleri, haberleri, incelemeleri...
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Re: volkan konak...

Mesaj gönderen sembolist24 »

sıradışı bir yorum.. bayılıyorum..
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

öss zamanı cerrahpaşayı tıpı hedefleyen benin duygularına tercüman olan sarkısı cerrahpasayı burdan kendime huzurlarınızda armagan ediyorum ve o sıkıntılı öss senemi bir kez daha yad ediyorum:

oy seni cerrahpaşa içmem suyundan içmem...
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Karadeniz müziğini onun ve Kazım Koyuncu sayesinde sevdim.Oldukça içten, cana yakın bir sanatçı.Ayrıca çok başarılı. :) Karadeniz müziğini ileri götüren ender sanatçılardan biri..
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

Karadeniz denince aklıma gelen iki isimden birisi. "Kazım Koyuncu" "Volkan Konak"
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

volkan konak,karadenizli insanların nasıl oldugunun kanıtı tipik bir karadenizli,sempatik,espirili ve de bilgili...onu dinlemekten onu izlemekten büyük keyif alıyorum,şarkılar çok içten yazılmış,hepsinin bir hikayesi varmış,zaten bu kadar etkileyici olmasının sebebi de bu galiba ...sunay akınla birlikte oldugu programlara bayılıyorum çok tatlılar sohbetleri gülüşleri hikayeleri...
komikzade
Üye
Üye
İsim: irem

Mesaj gönderen komikzade »

Volkan Konak çok sevdiğim bir sanatçı karadeniz müziğine büyük katkıları var hastane önünde incir ağacı,penceresi önünde,nefesim nefesine,gardaş,zigana dağları,cerrahpaşa bunlar favorilerim aslında hepsini çok seviyorum :evet:
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Caner arkadaşımız ''Gardaş'' şarkısını neden ruslara mal etti anlamış değilim doğrusu.Gardaş şarkısı sözleri anonim,müzik Volkan Konak'a aittir.Karadeniz müziğini ve Karadeniz kültürünü en iyi şekilde lanse eden sanat ustalarından biridir.Rahmetli Kazım Koyuncu,Fuat Saka,Erkan Ocaklı ve İbrahim Can işte ustalar!Sanatını bu denli icra edenleri eklemeden geçmek istemedim.Volkan Konak'ın Mora albümünde yer alan Feriğim adlı şarkısını ve Nazım Hikmet'e ait olan bi şiirde var ki '' Karıma Mektup'' dinlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar!
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

"bu amansız hastalık tatlı canını aldı"

aslında çernobil faciası ukraynada aynı isimli kentte olmuştu. kazım koyuncuyu bu facianın etkileri sebebiyle kaybettik ya. dokundurma yapmak istemiş arkadaş.
~
ansızın gelecek gibisin..
raikonnen
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)
İsim: can

Mesaj gönderen raikonnen »

çok beğendiğim bir sanatçı, çok doğal