Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ya birgün kazanmaya başlarsak ....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
vedat_fd
Üye
Üye

Mesaj gönderen vedat_fd »

ben zaten hepimizin az yada çok kaybettiğini ve kazandığımızda oluşacak durumu merak ediyorum
son söz
hep onlar kazandı biz izledik ellerimiz bağlı oturduk ya bir gün tersine dönerse dünya elimizdeki bağlar çözüldüğünde neler olacak
mehtap
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mehtap »

inan o bağlar hiç çözülmeyecek kendini kandırma boşuna
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

kazanmak nasıl bişi biri bana anlatabilir mi acaba??????
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

her insan hayatta minimum bir adet birinciliği vardır ki bu da bir adet kazanç olarak hanesine yazılmıştır teşekkürler :roll:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

kazanmadım diyen yalan söyler,her kaybetme bir kazanmadır aslında.Bir konuda kaybediyorsan fikir değiştirir ve yeni bir fikir kazanmış olursun.Ya da başarısızlıkların sana tecrübe kazandırır.Her kaybetmişlik bir kazanmışlıkla beraber gelir bana kalırsa.
CimCozZz
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: kübra

Re: ya birgün kazanmaya başlarsak ....

Mesaj gönderen CimCozZz »

kaybettiklerim kadar kazandıklarımda oldu...çok sevdiğim bi insanı kaybettim ama ardından benim hep yanımda olan insanların farkına vardım..sonra anladım kii çok ii dostlar kazandım
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

her ikiside bir diğerinin varoluş sebebi değilmi zaten?kazanmak olmasa kaybetmek olurmuydu?hayır....o halde ikiside bizler için var...tabi bazılarımız hep madalyonun kötü yüzüne denk gelsede...:)
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

2007nin Ekim ayında bir fikrimi paylaşmıştım bir arkadaşımla..İnsanlar kaybetmeye başladıkça kazanırlar bir şeyleri..Kayıpar yanında kazançlar getirir..Ufak tefek de olsa kaybınızın yanında,hep bir artınız olur yaşanmamışlıklarınız adına..Hayat hep zıtlıklar üzerine kurulmuştur dikkat edersiniz..Ve her zıtlıkda olduğu gibi,biten bir şey yanında bir başlangıcı getirir..