Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ya birgün kazanmaya başlarsak ....

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
vedat_fd
Üye
Üye

ya birgün kazanmaya başlarsak ....

Mesaj gönderen vedat_fd »

hep kaybettim... ilk önce sınavları, kaybettikçe uzaklaştım hayallerimden sonra sevdiklerimi kaybetttim birer birer. şimdi kaybetmek alışkanlık oldu elde kalanlarla yetiniyorum acaba kazanmak nasıl bir duygu ne hisseder insan . ya birgün kazanmaya başlarsak .... :?:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

İnsan herşeye alışıyor Vedat merak etme... Kazanmaya da alışırsın, tabi kazanmaya başlayabilirsen...
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

ben de çok şey kaybetdim hç kazanmadım..şimdi en çok sewdiğim insanı kaybetdim ama kazanmak için ondan vazgeçtim..bigün kazanırsam hatda kazanırsak buraya yazarız vedat.. :wink:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

"bazen daha fazladır her şey"...işte böyle...her zaman kaybetmiyorsun ki,geçiyor bunlar da çünkü herşeyin bir zamanı var,inan ki...bu söylediklerim çok boş gelebilir ilk duyduğumda...ama anlıyorum ki sonra güneş açacak bana... :D
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Bi insan hep kaybetmez ki kazandıklarıda vardır sadece kaybetdiklerin biraz agır basıyor o kadar.Yani kazanmışın da bunun anlamı kazanmayı da biliyosun....kazanabilirsin.....İsteersen kazanır istersen kaybedersin hersey senin elinde bardagın dolu-bos olayı gibi..Umarım Günes Döner sana.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Hani psikolojide "öğrenilmiş davranışlar" vardir ya ,bu da biraz öyle olmuş : "öğrenilmiş kaybetme" .Bence başlarken kendimize %50 şans vermemiz lazım,ne fazla ne de az.Fazla şans rehavete , azı da ümitsizliğe yol açar.

Abicim bu düşünceler seni çok rahatsız ediyorsa psikolojik yardım al derim.
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

bir gün kazanmaya başlarsam benim için süpriz olur heralde afallarım baya :) çünkü o kadar alışmışım ki kaybetmeye ne yaparım bende bilmiyorum :roll:
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

Kazanıp da ne yapacam zamanında kazanamadıktan sonra :(
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

asla kazanamadım yeteneksizim :oops:
vedat_fd
Üye
Üye

hissettiklerini paylaştığınız için teşekkür ederim
yalnız olmadığımı öğrendim elbet bir gün kazanacağız hep birlikte.
hatta ilk ve en önemli kazancımız fd yi tanımak ve farkını anlamak
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

ben de hiç kazanmadım wedat kazanamadım umarım bi gün bunu da yaşarım :)
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

ya arkadaşlar bu konu eskide kalmışta hiç anlamıyorum neden karşımıza çıkan ilk zorlukta hayatta hep kaybediyoruz diyoruz ki içimizdeki umuda ne oluyo bizler daha hayatın başındayız kaybettiğimizi sandığımız we çok büyük üzüntü duyduğumuz şeylere ilerde belkide güleceğiz hem niye pes ediyoruz bırakın karşımıza zorluk çıksın biz onları yenelim işte o zaman kazanmanın değerini anlayalım olgunlaşalım
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hepsinin hayatında izleri kalacaktır. Ancak gayret edersen bütün güçlükleri aşarsın,başarılı olursun vedat.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben hiç konuşmayayım, daha da sönmesin yıldızların :)
gerçi bunu söyleyince de komuşmuş oldum ama neyse ;)
vedat_fd
Üye
Üye

bir rica

arkadaşlar fikirleriniz çok hoş
yalnız bir konuyu hatırlatmak istiyorum tüm sorunlarla hala var gücümle hepimiz gibi savaşıyorum ama bu savaşımda söyle bir sorun var güçler eşit değil benim sıkıntım burada tüm güç adaletsizliği yaşayan arkadaşlara sesleniyorum daha ne kadar kaybedebiliriz ?