Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ya sıkıldım artık...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
blackpearl

Re: ya sıkıldım artık...

Mesaj gönderen blackpearl »

Ne kaybetmeler buldm ben bir elim bile kayıp gitti ötekinden her şehre bir çakıl taşı fırlattım aslında hiç olmayan denizimden...
lostpoet
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: ya sıkıldım artık...ama biliyosun çaresi var bunun..

Mesaj gönderen lostpoet »

ukalalık etmek istemem ama bence bazen anlamını yitenlere sebeb insanın kendisidir anlamsızlaştıran sensin cünkü geriye dönük yaşıyosun hayatında keşkelere yer vermezsen senin için anlamını yitiren şeyler azalacaktır.diye düşünüyorum.ve kendini biraz daha fazla sev bunu haketmediğini kimse söyleyemez..
bunları sana söylerken şuan hayatımda ne ne varsa anlamsız hareketsiz duruyo ve ben öylece onları izliyorum.buna rağmen nerde oldugumu nasıl oldugumu biliyorum çünkü kendimi seviyorum çünkü ne yaşarsam yaşayayım benim yanımda hep ben oldum sende böylesindir herkes gibi senin yanında hep sen olursun..
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

sen benim yaşantım hakkında hiç bişi bilmiyosun.bi kere keşke dediğimi nerden çıkardın :lol: geriye dönük yaşıyomuşum :lol: sanırım bunları bana yazdın bu başlığı ben açtım ondan üstüme alındım. senin söylediklerinle benim yaşadıklarım birbirini tutmuyo be dostum
nothing
Üye
Üye

Mesaj gönderen nothing »

ya galiba herkes yaşıyo bunları bazı dönemler ne bileyim hiçbişeyin önemi yokmuş gibi herşey boş gibi geliyor herşey daha da anlamsızlaşıyor hiç bişey yapmak gelmiyor içimden hiçbişeyden zevk alamıyorum istediklerim gerçekleşse bile mutlu olmıyorum artık etrafımdaki kimse beni önemsemiyo bile hep yalnız kalmak istiyorum ama öyle bi an geliyoki yalnızlıktan da bıkıyorum bazen de bunların hiçbiri aklına gelmiyor ben bunu anlamıyorum işte :?:

oyunlarım umutlarm düşlerim vardı
hepsi birden yarım kaldı
maviye boyadığım gökyüzüm vardı
kuşlarımı kimler çaldı...
lostpoet
Yeni Üye
Yeni Üye

yanlıs anladın.. :)

Mesaj gönderen lostpoet »

hayır yazdıklarım direk sana değl evet seni tanımıyorum neler yaşadığınıda bilmiyorum ama sen hayatında anlamını kaybolan seylere cvp için bizlerin anlamsızlarını sordun bende düşüncemi paylaştım sen böyle yaşıyosun demedim sadece o durumda olan biri bunları yapabilir demek istedim kimi zaman hepimiz bu durumlara düşüyoruz başkalarıda benm yazdıklarımdan faklı bişey önermiyolar :) .eğer istemeden saygısızlık ettiysem özürdilerim arkadasım.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

İşte yaşanan bu ikilem ve karmaşaya biz kısaca HAYAT diyoruz..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

İsyan Edin,isyan edin de daha beteri olsun...
Herkes alsın başını gitsin o zaman...
Nereye Gidecekse... :?:

Acıları,umutları,problemleri kalacak sanki :cry:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Gideceklere yer buldum:

Şu boşluğun içinde Feridun abinin gözlerinin içinde bir eskici dükkanı varmış...
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

est.lostpoet :cry:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

hayatıma anlam katan o kadar çok şey var ki...yaşıyorlar hala.umarım kaybolmazlar.ama çektiğim acıların hiç biri birşeyler alıp götüremedi benden.benden beni çekip alamadı.umutlarıma,sevinçlerime,hüzünlerime tutundum.onlarda bana...şimdi büyük hatta dayanılmaz bir acı yaşasam bile gidilecek yer olsa dahi gitmem..onlara kendime ve geride kalacaklara bencillik edemem...taa ki beni alması için tanrı bir rüzgar yollayana dek..o zaman sararmış bir yaprak olacağım.dalıma sımsıkı tutunsam bile ayrılık vakti olacak ve ben benden kopmadan benimle bana döneceğim..geldiğim yere...
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

gidipte kendimi geride bırakabileceğim bi yer ne burda var ne de bilinmezlikte iyisi mi otur oturduğun yerde derim ben kendime :lol:
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

Ya bu da çok iyimser bi yaklaşım değil mi? güzel bir şey ama... :wink:
berkerk
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: berker

Mesaj gönderen berkerk »

ne kadar anlamsız gelsede hayatım,biliyorum anlamı ve gördüğüm onca şeyin değeri var :roll:
sweetrocker
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sweetrocker »

Ya arkadaşlar bu ne ya bi silkelenin kendinizee gelin.Hayat tabi ki anlamsız, siz ona anlam katınHiç bişey yapamıyosanız gitar çalın.İii gelir
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

ruh haline ve duruma göre değişiyor ama ne olursa olsun anlamlı olan bişeyler vardır mutlaka yaşamımızda olmasa yaşayamazsın zaten :wink: