Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yalan...!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

yalansiz yasamak olmaz :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

neden yalana ihtiyac duyarız buralarsoğuk yani neden yaşanmaz :?:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ben yala sölemedim diyen bu lafı sölerken bile yalan konuşuyor demektir
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

siLenT helal sana tam doğruyu söledin :)) everything is lie :)) Şarkısı bile var :lol:
dipnoisti

yalan mı?korktum şimdi...

Mesaj gönderen dipnoisti »

ben pek yalan söylememeye çalışan biriyim...ama hatırladığım bir tane var; sevdiğimle aramız bozulmuştu,bende onun bir arkadaşına onu sevmediğimi başkasıyla çıktığımı ve çok sevdiğimi söylemiştim...sevdiğim halde yalan söylemiştim.. sonra o da başkasıyla çıkmıştı sırf bana nispet olsun diye ...pişman olmuştum..
blurred

...

Mesaj gönderen blurred »

" Bana yalanlar söylese yetinecektim.
Ama yalan söyledi.
" ÖA
nova

Mesaj gönderen nova »

bu aralar kendime çok söylüyorum..
:(
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

o zaman kendini kandırmayı çok seviyorsun? :?
nova

Mesaj gönderen nova »

bazen kendine söylediğin yalanlar çok daha mutlu edici oluyor
ama bir yere kadar..
nova

Mesaj gönderen nova »

bazen kendine söylediğin yalanlar iyi hissettiriyor,
hissedilen önemliyse..
ama bir yere kadar..
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yalan söylemek güzel bişey değil ama yeri ve zamanı gelincede yalan söylemek gerekmektedir herkes bunlara masum yalan diyor ben buna inamıyorum yalanın masumu olurmu ya

şuanda öyle bir durumun içindeyim ki işin içinde çıkamıyorum. yardıma ihtiyacım ama sadece öneri istiyorum..

Örneğin biri insanla tanışıyorsunuz ilk önce arkadaşlık sonra bu arkadaşlık aşka dönüşüyor. ama bu insanla topu topu 5 kere görüştünüz ve aranızda uzun bir mesafe var her zaman görme fırsatı bulamıyorsuz ve yanında bulunumıyorsuz. bu insan size sırılsıklam aşıkoldunu ve ölüme sevdini ne bilim yani çok sevdini söylüyor. bununa ne kadar inanırsız...! sizce yalan mı söylüyor yoksa gerçekten aşka susamış ve gerçekten aşıkolmaya ihtiyacı var da gerçektan aşıkmı oldu yalan mı söylüyor gerçek mi bunu nnasıl anlarım insanları deneme formune ihtiyacım var :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bazen penbe yalanlar söylenir hayatımızda o penbe yalanlar ufakta olsa bazı kişileri mutlu edebilir o yalanlar masumdur ve zararsızdır..!
KinG_Of_WolFs

Walla ben yalanın her türüne karşıyım...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yapma öyle zamnalar çıkacak ki karşımıza ufat mağsum yalanlar söylemek zorunda kaslacağız
KinG_Of_WolFs

Yalan söylemem demedim ki. Karşı olduğumu ve yanlış bişi olduğunu söylemek istedim!