Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yalnız kalmak kimin suçu?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Re: Yalnız kalmak kimin suçu?

Mesaj gönderen seyytan »

o da doğru ya.. :)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

yanlızlık aslında iç dünyanda savaşındır ben hem galibi hem mağlubuyum bu savaşın. herkes gittinde sen kalırsın geriye bu doğru. ama kalabalıklar arasındada yanlız hissetmen kendini normal, bir çoğumuz yaşıyoruz bunu takma bile kafana :)
warmty

Mesaj gönderen warmty »

bence yalnız kalmak bi suc değildir bir secimdir..insan yalnız kalacağını bilerek yanlıs hareket eder.kimisi yalnızlığı sever.bunu kader edinmiştir..
tencereloji
Üye
Üye

Mesaj gönderen tencereloji »

yalnızlık benim sadakam,resmim en büyük hatam..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

benim suçum olmadığı kesin... ama kimin onu da bilmiyorumm... :cry:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

yalnız kalmak suç değildir...
ta basından beri bu böyledir..
adem'in bile havvası vardı diyeceksiniz.. vardı ya...
havva'sı ona yetseydi de, seytanın sesini duymasa,eli elmaya gitmseydi..
adem bile yanlışı secti,yalnızlığı seçti,farklılığı secti 'farkındalığı'...
sonrası yalan dolan...
iç yalnızlık güzeldir,sevilsindir
kskattack
Üye
Üye

Mesaj gönderen kskattack »

ben de yanlızlığın suç olmadığı fikrini savunanlardanım ayrıca şunu da aydınlatmak istiyorum yanlızlık allaha mahsus diyorlar hep peki soruyorum allah neden insanları yarattı bence yanlız kalmamak için ..... bir kader vardır ve gelir seni bulur ne korkunun ecele faydası vardır ne de kaderden kaçmanın insana... ayrıca tek bir sevgiliyle eğer yanlızlığımız gidecekse o zaman ailemizin ne önemi var...??

edit: yaska
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

Allah yalnız kalmamak için mi bizi yarattı :)

kadere inanıyosan ahiret gününe de inanıyosundur. ahiret gününden önce herkesin, herşeyin yok olacağı ve sonra tekrardan dirileceğini de biliyosundur. o arada hiçkimse hiçbişey yokken daha ne kadar yalnız kalabilir Allah ?
~
ansızın gelecek gibisin..
witcher

Mesaj gönderen witcher »

yalnız kalmak tamamen kişinin asosyal yaşamı belli dönemlerde tercih etmesinden kaynaklanmaktadır
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

yanlız kalmak tamamen kişinin asosyal yaşamı belli dönemlerde tercih etmesinden kaynaklanmaktadır
Katılıyorum..Yalnızlık bir seçimdir..Kalabalığın önemi yok yalnızlıkta..Eğer insan istemezse yalnız değildir..Öyle hissederse zaten yalnız biridir..
witcher

Mesaj gönderen witcher »

thank tou black... yani insan istemezse yalnızlıktan arınabilir ben yalnız olmak istesen forumda takılmak istemem ve takılmam ama yalnız kalmak istemiyorum çünkü yalnızlık bana göre değil... kimseye göre de olmamalı zaten... kısa dönemlerde olabilir ama kısa olmalı tam anlamıyla realistçe kısa olmalı yalnızlık insan için bir olgu değildir ... hep tek tabanca diyenler bence pek fazla konu hakkında düşünmeden atıveriyorlar kelimeleri ortaya ahenklice.. bence

edit: yaska

yanlız değil yalnız..
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

Allah kendini çizdi dünya üzerinde ve izledi.ve en büyük resmi de kendi yalnızlığını içimize koyusudur.onun tekliğine iman eden bir sürü kalabalık.biz ki kendi yalnızlığımızla bas edemiyoruz.onun kocaman ve sonsuz yalnızlığı ne olacak? .bunu farketmemizi istiyor olmalı...
garachocuq
Üye
Üye
İsim: murat recep

Mesaj gönderen garachocuq »

yalnızlık bir ceza ise beni yalnız bırakanlara bedeli çok ağır olacak..çünkü o zaman ben ve birçok şey değişmiş olacak..
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

bence yalnılık ne suç ne ceza ne de ödüldür, kişinin kendi tercihidir çoğu zaman , çoğu zaman da elinde olmayarak kaldığı durumdur bence iyidir yalnızlık! kalabalığın verdiği acıdan daha az acı veriyor ne de olsa...
oslemce20
Üye
Üye

Mesaj gönderen oslemce20 »

bende suç olarak düşünmüyorum..bi seçim bu...bazen zor olsada insan yalnızlığı tercih edebiliyor..