Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yardim edin arkadaslar!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

madem beğeniosun neden yabancı diye arkadaşlık kurmak istemiosun anlayamadm tabi orası sana kalmış ama bence gerçekleri anlatmak her zaman işe yarar yani açık ve net olmak onun kalbini kırmadan düzgün cümlelerle anlatmak her zaman en iyisidir...
stereo

Mesaj gönderen stereo »

Bugfixed yazdı:bence uzak dur. bunu senin için diyorum . Onların kültürleri çok farklı. bazı konulara bakış açıları çok farklı bizlerde örf adet ve bazı ahlaki değerlerimiz onlarda bulunmamakta. Bu konuda daha sonra pişman olabilirsin. O yüzden iyi düşün derim.
Aynen katılıyorummm bu yazılanları kafan alana kadar okuuu türkiyede elini sallasan ellisin boırak elin adamını sana bulruuz burdan biriniii :))))
Rüya

Mesaj gönderen Rüya »

ya stereo, ben kimseyle bir beraberlik kurmaktan yana degilim acikcasi, nedenmi? cünkü insanlara güvenemiyorum!!!!!!!!!

tesekkür :)
stereo

Mesaj gönderen stereo »

hımmm arkadaşım seni çok üzmüşlerr olsun sen genede hayata hep iyi yanından bak güvenilir bir dost bulmak tabikide zor ama imkansız deyill
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ruyaa hem insanlara güvenmediğini söylüyorsun hemde seviyorum diyorsun... madem insanlara güvenmiyorsun o zaman bastan bu ilişkiye baslama derimm ben... sonra pişman olabilirisin...