Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

YARDIM!!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

YARDIM!!

Mesaj gönderen Misafir »

MERHABA DEĞERLİ LAVİNYA SAKİNLERİ..SAĞOLSUN SEVGİLİ MURAT ESGİN BANA ÇOK YARDIMCI OLDU BENDE SİZDEN BİR YARDIM İSTİYORUM. FERİDUN DÜZAĞAÇ'IN "TÜM HAKLARI YALNIZLIĞIMA AİTTİR" ADLI ALBÜMÜNÜ BULAMIYORUM,SORMADIĞIM YER KALMADI. ANKARA'DA YAŞIYORUM BANA BİR YOL GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİM(ARKADAŞIMA DOĞUMGÜNÜ İÇİN SÜRPRİZ YAPMAK İSTİYORUM) ÇOK TEŞEKKÜRLER HOŞÇAKALIN :)
requiem

Mesaj gönderen requiem »

ada müzikten temin edebilirsin.ama senin bulunduğun şehirde şubesi var mı bilemiyorum.
:roll:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Universal / Neşe Müziktir bu albümün yapımcıları. Bulman zor olabilir...
é.
Misafir

f.d.

Mesaj gönderen Misafir »

mesajina gec bi cevap oldu belki ama,bende bi cok arkadas gibi bulamiyordum f.d.nin eski kasetlerini butun buyuk muzik marketlere bakmistim,bulamamistim!bi gun sans eseri(adanada)cok cok vasat bi kasetciye sorim dedim,(kucucuk bi yerdi adi sani duyulmamisonunden her zaman onunden gectigim halde hic sormaya gerek bile duymamistim)ve sordum adam şak şak butun kasetlerini koydu önume!!!!!!!!oyuzden disardan arabesk gibi gozuken yerlerede gidip sormaya basla!!!!buduktan sonra feriduna gidip imzalatmayi unutma ben oyle yaptim cok mutluyum :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

nanannaaanaaaaaaaaassssssssssssı yaniiiiiiiiii!!!!?????????
sen adanaya nie gittin ki_?imzalattığında fd nerdeydi?adana mı ist. mu?ne zaman imzalattın? nasıl imkan buldun?_sohbet ettiniz mi.nasıldı?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ecem allah aşkına şu mesajlarında kelimeleir uzatma .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

PEKİ.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

KIZILAY NURGUL MÜZİK MARKETTEN BULABİLİRSİN GEÇENLERDE BENDE ORDAN AYNI KASETİ ALDIM :)