Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşamak direnmektir...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Yaşamak direnmektir...

Mesaj gönderen hoca1982 »

Yaşıyorum o halde direniyorum herşeye rağmen.. Peki bize bu direnme kuvvetini veren ne, yani amacımız ne ki bu kadar direnebiliyoruz hayatta ki bu kadar olumsuzluğa ve hayal kırıklılığına rağmen...
Arkadaşlar 'YAŞAMAK DİRENMEKTİR'..Ben direniyorum sizde direnin... Herşeye rağmen...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Re: Yaşamak direnmektir...

Mesaj gönderen lonely »

İnsan herşeye rağmen hayata tutunmalı. Günü en güzel hale getirecek ya da batırıp çıkarabilecek tek kişi biziz.
insanlar eleştirdi diye ya da sevgiliniz terketti diye herşey bitmiyor. hayatta öyle dertler var ki :( ne olursa olsun hep bir kötü varsa her zaman yanında yöresinde bir de iyi vardır. Yeter ki görmeyi bilelim
O zaman "herşeye rağmen" bile demiyor insan
kimimbn
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: HAKAN

Mesaj gönderen kimimbn »

ne güzel böyle pozitif düşünebilmek.. ama ben gerçekten de direnmeye çalışmaktan çok sıkıldım..yaptığım tam olarak yaşama karşı savaşmak bile değil. ancak mutluluğu oynamaya çalışıyorum işte..gün geçtikçe daha da anlamsız geliyor bana herşey..üzgünüm:(
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Her seferinde yıkılan hayallerim oldu,her seferinde kırıldım,üzüldüm...Umut etmek bile anlamsız geldi bana yaşamakta öle.Ama ne olduysa her seferinde yeniden düştüğüm yerden kalkacak gücü buldum yeniden.
Herşeye rağmen direnelim üzgün olsak bile;)
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Direnmek yaşamak kadar güzeldir çünkü.Hele ki içinde umudunu kaybetmeden yeniden filiz verecek gibi yeşertmek, bunu başarabilmek en güzeli...