Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşamak Ne Acaba?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Goçum 14 yaşından beri bende çalışıyorum ne alaka şimdi senin yaşın daha 17 benimkisi 23-24 anladıın ?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ya çalışma yaşına bakma bende 12 yaşından beri çalışıyorum demek istediğim o değil abi demek istediğim. hayat öyle şartlar veriyor ki kimi insan okuyamıyor çalışıp ailesine bakmak zorunda kalıyor ben kendi adıma kullanmadım o cümleyi
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bende onu diyorum zaten ne alaka bende diyorum işte çalışıyordum felan filan benimde başımdan geçti ama ben 22 yaşımın altında kalan yaşlarda aklıma gelmesine rağmen öyle şeyleri düşünmedim nie düşünüm ki.? Şartları zorlamayı bileceksin her zaman.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Sustum :!:

zaten bu konuya hiç girmeyecektim sadece melisanın bu şekilde davranması beni şaşırttı...!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

serseri olaya duygusal bakma ve lütfen bana karşı bu tür duygu sömürüleri yapma??azıcık tarafsız okusaydın benim senin anlattığın ,yok hayat şartları yok evin yükümlülüğü yok küçük yaşta çalışmakla alakasız olduğunu görebilirdin?ben bu tür şeylerle ilgili zaten yorum yapmam!!!buarada sende beni tanımıyosun ondan sende benle ilgili yorum yapma lütfen??murat benim yazdığımı doğru anlıyoda sen nası 180 derece zıttını anlıyosun???bana sadece şunu söyle 13 yaşında bi insan aşkın ne kadarından anlarda yorum yapabilir???
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

buarada adım melisa değil meliiiiiiiiiisssss
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ya aslinda murat sormustu ben 14 dedim cun uye olanda 13 altisiniz ya uistu demisdi ben siteye koymazlar deim 14 yazdim hem 13 degilim bir ay sonra 14 dum hem neden yalan soyleyim istersen nufus kagidimi gondereyim bir bak ayrica ben kendimi daha yasli his ediyorum tibki fd 36 yasinda kendi dedigi gibi kendini 60 his ediyor bende oyle 30 ola bilir
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 00:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

evet ben ne dedigini gayet iyi anliyorum serseri
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 20, 2004 18:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Hayat kazanmayı öğrendik ama Yaşamayı öğrenemedik.
Hayatımıza yılları kattık ama yıllara hayat katamadık.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

insan her yaşta aşık olabilir ve aşkı yorumlaya bilir önemli olan aşkı anlaması değil o duyguları tatarak bir takım yorumlara yapa bilmesidir... Sen Aşık olmak için belirli bir yaşını mı bekliyoruz..!
kusura bakma ama aşkın ne zaman ve nerde geleceği belli olmaz aşk ölüm gibidir ...! :evil:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

tamam aşkın yaşı olmaz lakin söylenecek sözler ve düşünülen sözler için yaş önemlidir serkan.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

orası öyle ama bunu herzaman aşkla bağdaştıramayız ki bir kişi aşkı yaşamış ve yorum yapıyorsa eğer...! Yaptığı yorum anlayışı sadece onun aşka bakış acısına bağlı değil mi buna saygı göstermemiz gerekmez mi ?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

malesef serkan normal karşılayamayız. Toplum dengesini böyle sağlar ben sağlarım o sağlar demiyorum. ama normal karşılayamayız. değerler vardır. ama bu devirde pek kaldı sayılmaz. konu ile alakalı değilde bişi dikkatimi çekti az önce bundan 7 sene önce aynı liseye ben de gidiyordum biz öğretmenimizi görünce oturuyorsak ayağa kalkardık lisenin arkasında şimdi öğrenciler bırak ağızlarında sigara bi de pis pis gülüyorlar toplum değişime uğruyor.
Herşey yaşında ve yakışana güzeldir.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

biz dört dörtlüğüz demiyorum bak yanlış anlama . herşey yerinde ve yaşında güzeldir olayını anlatmaya çalışıyorum. Cafeye gidiyorum bacak kadar çocuklar 12-13 deler sözüm meclis dışarı ama sevgilim aşkım bilmem ne ve benzeri tripler :) bunlar normal deyil demiyorum felsefe ve edebiyatını o yaşta kişilerin yapması normal değil.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

abi sonuna kadar haklısın ben zaten bundan bahset mek istemiyordum konu buraya berden geldi anlmış değilim sadece bir aşalama hissetim o kadar

sen sonuna kadar haklısın toplum değerlerini kaybediyor.. Ben okulu bitirmişim ama halen eski öğretmenlerime karşı çok saygım var elimde sigara varsa nasıl saklayacam veya söndürecem diye elim ayağıma dolaşıyor ama halen o okulda okuyan öğrenciler dedğin gibi saygısızlığın alesını yapıyorlar ve ben bu gençlikten utanıyorum ne yazıki ama utanıyorum herşeyi yerinde ve zamnında yapmamız lazım