Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşamak Ne Acaba?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

insanların bazı olayalara yorum yapması yada bazı duyguları anlayıp paylaşamsı illaki yaşlamı ilgili dir. yanlış bence. konu nerden nereye gelmiş bambaşka bir boyut katılmış ama son söylenenlere söyleyeceğim hayat tecrübesi denilen olgu her yaştaki insana neyin ne olduyğunu öyle bir gösteriyorki insan ne yapacağını şaşırıyor yani belki bazı yorumlar yaşa uymayabilir hatta belki de alakasızdır ama önemli olan hissedilen duyguların ifadesidir. yanlış olabilir möantıksız olabilkir ama anlatmak isteneni anlamak önemlidir
yinede herkesib düşüncesine saygım var
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ben serseri ve kara dusun bahs etikleri konuyu net anlayamadim ve su ask konusu nerden geldi bilemedim ama ben de bir takim seylere katiliyorum dunya iyice sacmaliga cikmis mesela felan sarkicinin ciynenmis sakizlarini milyonlara satiyorlar cok iyirenc bir durum ya bir manken ya futbolist iki dakkata milyonlarca kazaniyor ama bir memur ya hatta yillarca okumus bir doktor ya muhandis cok az kazaniyor yani dunyada adalet cokalmak yerine az aliyor insanlarin bir birine saygisi azaliyor belki ayrica dusunce yasa degil yani senin yasin bu kadar ve sen bu belirledigimiz kadar dusune biliyorsun diye bir sey yok dusunceye sinir cizilmez ama bir takim seylerin yeri ve zamani var mesela askada belki sinir cizilmiyor ama bende su 14,15 yaslarinda cocuklarin bara gitmeleri vs lerini hic dogru bulmuyorum her seyin bir zamani var ask ask diyorlar ama daha onemlisi sevgi ve saygi artik asklar bile sacma olmus iste tv de goruyoruz yani her sey sahte olmus
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Buralarsoguk doğru söze can kurban ne diyelim. :twisted:
buralarsoguk

sen neden hep sinirlisin anlamadim
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ya bi kere şu saçma laf salatasını keser misiniz??beni anlamasını umduğum ve istediğin insanlar anlamış durumda!benim için önemli olan kısım bu??size gelince artık yazımı tersten mi okuyosunuz yoksa sondan başa okuyup mu yorumluyosunuz bilemiyorum ama kim ne derse desin 13 yaşında her insan ÇOCUKtur,ve bi çocuk ne aşkı bilir??nede hayat hakkında felsefeler yapabilir??ne zorluklar yaşamışsa yaşamış,13 yıllık hayat nası bütün bi ömüre bedel olabilir ya??bide 13yaşında bi insanın aşk konusunda hiçbi deneyini+fikri bile olamazzz!!!!siz geçip karşıma bunu savunuyosanız sizinde aşktan anladığınız bişi yok demektir??bu bu kadar basit mi??hayat da hayatın içindeki olgular da yaşanarak belirli tecrübeler edinilerek öğrenilir bunun içinde yaş kavramı oldukça önemlidir????ben bunu bilir bunu söylerim??geriside umurumda değil açıkcası...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

buarada serseri yanlış imaj yapıyosun bana ve kişiliğime yaptığın bu müdahaleler fazla olmaya başladı??sen kimsin yada beni ne kadar tanıyosun ki kalkmış bide benim insanları aşağıladığımı öne sürüyosun?????
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:evil: :evil: :evil:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yukarıdaki yazıyı ben mi yazdım anlamadım ama serseri burada ki konuda melise sonuna kadar hak vermemek elde değil melis bence çok haklı bence artık konuyu daha fazla değiştirmeden kapat konuyu serseri çünkü yanlış bir düşünceyi savunuyorsun bu arad melis düşüncene saygım var bence doğru düşünüyorsun
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ya offfffffff ben anlatamıyorum ya konuyu hep saptırıyorsunuz ahmet hakveriyorsun ama neye hak verdini bile bilmiyorsun bir mesajı okuyorsun sadece hak veriyorsun başından beri benim kızdığım konu sadece insanların yaşı ne olursa olsun ben bunu çok yaşadım ve bu konuda hassasım düşüncelerine ve bildikleri yanlış olsun doğru olsun isterse saçmalasın sadece istediğim tek şey saygı göstermeleri melisa aşalıyorsun 13 daki bir insan ne anlar diyeceğine sadece senin görüşün bu görüne saygı gösteriyorum dese yeterdi. şimdi senin bu yaptığın melisa aşalama değilde ne oluyor ablalık mı yapıyorsu behh :evil: :evil: :evil: :evil:

ben s,
zaten konuyu burada tartışmayı kesmiştim
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tamam kapatın şu konuyu.
Misafir

Yaşamak Ne Acaba?

Mesaj gönderen Misafir »

Yaşam bir oyun.Kendi senaryonu yazıyorsun.Oyuncuları seçmekte özgürsün , ancak sen figüran mı yoksa başrol oyuncusu mu olacaksın belirlemek zor.Çünkü yaşam senin ne olduğun konusunda aldatmalarla dolu…Önemli olan bu tuzaklardan kurtulabilmen pes etmeden ve bir parça da olsa “kendin” için yaşayabilmen.
Sevgiyle…..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KaraDüş yazdı:tamam kapatın şu konuyu.
demiştim hatırlarsam buralarsoguk

Geri kalan ne varsa lütfen Özel Mesaj yoluyla tartışınız.
buralarsoguk

serseri insanlarin dusuncelerine saygi gosterdigin icin tesekkurler ve meliss hanim serseriye soylediklerini yani iste ne hakki var ....... bende sana soyluyorum yani kendimi yormak istemiyorum aslinda kendi sozlerin kendine birilerini gormeden ve onunla konusmadan onun hakkinda hic bir zaman yorum yapma sana tavsiyem
karadus saol sace buralar soguk
En son buralarsoguk tarafından Çarşamba, Eylül 22, 2004 21:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

buralarsoguk yazdı:saol karadus sace buralar soguk :oops:
lafım üstüne alına na o mesajımdan sonra sadece sen yazmışsın Gunse de yazmış ama konu ile alakalı şeyler yazmış sizin melisle olan konunuza devam etmemiş o uyarıma rağmen sen diğil kim olursa olsun derdim. ama tek sen dedin.
buralarsoguk

ozur dilerim ama meliss in mesajini okudan sonra o birileri hic okumadim :oops: