Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

!YAŞAMAK!?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

onlar yeterli değil biraz daha pişmeniz lazım..............
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

çimlerde yuvarlanmak
güneşin doğuşunu seyretmek
yaz yağmurunda ıslanmak
için...
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

yaşayabilmek için,
yaşayabilmek umuduyla yaşıyorum.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

yaşamanın bizden istediklerinide yerine getirmek gerek unutmayalım...............................
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

sevmeyi yani
madgirl

Mesaj gönderen madgirl »

yaşam, hayat, varlık, amaç tüm bunların hepsi sevmekten mi ibaret??????????
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

YAŞAMAK SEVMEK OLSAYDI BENDE YAŞARDIM AMA YAŞAMAK BENCE SEVMEKLE BİTMİYOR YAŞAMAK YAŞAMAK NASIL BİRŞEY ACABA BENCE YAŞAMAK HAYATIN ACI VE TATLISINA KARŞI KOYABİLMETİR acıyı tatmayan yaşamayı bilemez
sahara

Mesaj gönderen sahara »

SANIRIM AMACIMIN NE OLDUĞUNU BULMAYA GELDİM VE ANLAMLANDIRMAYA İÇİNİ DOLDURMAYA BİR DIŞIMDA ÇİZİLEN VAR BİRDE BANA BOYA DİYE VERİLMİŞ TERCİHLER O TERCİHLERİ KULLANARAK BELKİ FIRSATLARI ANLAMLANDIRMAYA GELDİM NE ÇİZİLDİYSE RENKLERİ BENCE KOYMAYA İMZAMI ATMAYA GELDİM :D BEN GÜLMEYE GELDİM .VE SOKAKTA DANS OLSUN MÜZİK OLSUN KAHKAHA OLSUN SIRADIŞILIK OLSUN İNSANLAR HEP AYNI OLMASIN FARKLILIKLAR ÇOGALSIN İSTİYORUM KARNAVALA DOĞMUŞ OLMAYI TERCİH EDİYORUM SÜRÜDE DOĞMAKTAN VE GÜDÜLMEKTENSE GÜLÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜN VE KENDİNİZİ YAŞAYIN
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne güzel bir soru...ne için yaşarım?hakikat için yaşarım tabi. hakikati ararım ben .ama nedir o?bulamadım...bulamadım..bulamadım...belki o tanrıdır belki sedece ego belki bir çift güzel göz...benim yaşamımın gayesi hakikati bilmek. o yüzden onu arıyorum.çoğu kez cinnetle karşılaşsamda.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hayatın gayesi haz olamaz.!hayır hayır .aristopposun bir sözünü yazayım''hazdan deli olmak kadar korkarım!''
MeZa[R]

Mesaj gönderen MeZa[R] »

Hayat yaşandığı kadar vardır... Hayat varsa yaşam zaten vardır...
acelya

Mesaj gönderen acelya »

BU SORUYU BANA YÖNELTTİĞİN İÇİN SAOL YAŞAMA SEBEBİM ANNEM SADECE ANNEM İÇİN YAŞIYORUM YANİ AİLEM :D
onid

Mesaj gönderen onid »

hayatını herhangi bişey için yasamak ,yasamını bir tekdüzelie indirgemek banagöredeğil
ben anı yasarım saece ,yani hayatta yapyıklarıma değil yapmadıklarıma üzülürüm bence
gerisi bir yaamda tutsaklıktır ancak...... ya sizce :?: :?:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

onid yazdı:hayatını herhangi bişey için yasamak ,yasamını bir tekdüzelie indirgemek banagöredeğil
ben anı yasarım saece ,yani hayatta yapyıklarıma değil yapmadıklarıma üzülürüm bence
gerisi bir yaamda tutsaklıktır ancak...... ya sizce :?: :?:

:arrow: :idea: :!: başka bir söylemeye gerek yok bence
umit_shady

ogrendım...

Mesaj gönderen umit_shady »

hepımız allah'a kulluk etmek ıcın yasıyoruz..bunu kabul etmeyenler war ,,saygı duyarım...her sey allah'ı sewmekle baslıyor ogrendım...