Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

!YAŞAMAK!?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
madgirl

!YAŞAMAK!?

Mesaj gönderen madgirl »

arkadaşlar soruyorum herbırınıze tek tek... önce kendınıze sorun, eğer bulabılırsenız cevabı benmlede paylaşırsanız sevınırım!
ne ıçın yaşarsınız?
:roll: yanı bu hayat bıze verılmış ve herbırımızın bı amacı olmalı... sızınkı nedır?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

1 -2 sene önceye kadar boşuna yaşadımı geleceğimin ise çok karanlık olduğunu düşünüyordum şimdi ise ben bu dünyada sevenlerim için yaşadığı düşünüyorum onlarla gülüyor onlarla ağlıyorum. hayatımın anlamı olduğunu düşünüyorum. Sevmek ve sevilmek hayatımıza bazı anlamlar katıyorlar.Tabi ki bazı değişik etmenlerde var ama bende önde çıkan unsurlar bunlar
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

verdiğim sözü hatırlamak için
maviYarasa

Mesaj gönderen maviYarasa »

Aşk için.. Şiir için.. Sevdiklerimle ve sevenlerimle güzel günler geçirmek için..
Special-K

Mesaj gönderen Special-K »

Bence her günü, sanki bu Dünyadaki son gününmüs gibi degerlendirmek. Birde bu felsefeyi ikili yasamak varya.......................!
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Bazıları gününü gün etmek için yaşar aslaında doğrusu ( yarın ölecekmiş gibi yaşamaktır) ..............
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

cok doğru,yarın ölecek gibi...
ertelemeden ertelenmeden,yaşanan anın tadını cıkararak,ama elimizde değil,en azından ben yapamam,kararsızlık,etraf neder baskısı,farklı görüşlere duyulmayan saygı, vs vs,bu yüzden biçok seyi kaybettiğimizin farkındayım.keske düşünmeden sadece hissettiğim anı hissettiğim gibi seffafca paylaşabilseydim.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

kumralada dediklerin doğru fakat yinede durup düşünmek lazım derim.........
rock_turk

Mesaj gönderen rock_turk »

aşk oldumu!!! herşey yaşamaya baglı!!!ama kalbten aşklar için böyle dimi!! :!: :!:
Misafir

Re: !YAŞAMAK!?

Mesaj gönderen Misafir »

madgirl yazdı:arkadaşlar soruyorum herbırınıze tek tek... önce kendınıze sorun, eğer bulabılırsenız cevabı benmlede paylaşırsanız sevınırım!
ne ıçın yaşarsınız?
:roll: yanı bu hayat bıze verılmış ve herbırımızın bı amacı olmalı... sızınkı nedır?

ama şöle düşün eğer amacına ulaşmak için çırpınırken küçük bir sekteye uğradıında kırılan bişeyler olmaz mıı?? ben boş boş yaşıom işte : :wink:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

hayattan bişeyler alırken,birşeyler verirsin,her kaybedişin bir kazanışı,her kazancında bir yenilgisi yaşanır.hayat sürekli kırılma onarılmayla devam eden bir kısır döngüdür
cem sırrı

Mesaj gönderen cem sırrı »

bu dünyada sevenin varsa hayatının amacı varsın.aslında herkes başkası için yaşar kimse bunun böyle olmasını istemez ama hayatın bir noktasına gelirler ve kendilerine sorarlar:ben ne için yaşıyorum.işte o zaman anlarlar,kendileri içinbirşey yapmamış olduklarınu
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

mecburi yaşıyoruz bari değerlendirelim güzel şeylerle bu yalan hayatı
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Kumraladanın dediği gibi hayattan birşeyler alırken birşeylerde verirsin çünkü almdan verilmez......................
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

kısaca alış-veriş yani

bakalım hayata ne vereceğiz karşılığında ne alacağız

...
mutluluk vitrinde satlık
aç gözlerle bakıyorum
almak için bende benim
gençliğimi satıyorum
emeğimi satıyorum
......

tarzı bişiii