Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşanınca tükeniyor...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Yaşanınca tükeniyor...

Mesaj gönderen Bugfixed »

Gerçekten arkadaşlar düşlerde büyütüyorsun, şekiller veriyorsun.. gün geçtikçe artıyor. Onla konuşma dan evvel tarif bile edemiyorsun sevgini. sanki daha iyi sevginin böylesi gerçekten. Konuşuyorsun bir süre sonra uzun ya da kısa karşılıklı seviyorsunuz da lakin sanki herşey yaşanmış bitmiş gibi doğaçlama hareket edemiyorsun. sanki zorla konuşmak geliyor insanın içinden gerçi sorun olmasına sorun da ortada gözükmüyor. ya da içtekiler dışa mı vurulmuyor hımmm :roll: Feridun Düzağaç'ın bu parçası tam bu olaya uygun bir eser." Beni sana çağıran her ne ise sustur; Yaşanınca tükenir bilirsin ..."
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

kesinlikle yaşanınca tükenir bence de...şarkı süper zaten..içime saklan hep orda kal...düşlerime kal..benim favori f.d şarkımdır diyebilirim aslında..konuya gelince..katılıyorum aslında sana..bence bazı şeyler yani güzel olan duygular,düşünceler söylenmemeli söylenince büyüsü kalmıyo bence..bi büyü var bene her güzel sözde ve onları sadecehissetmelisin..ya insanlar artık her şeyi illaki duymak istiyo..bence öyle değil ama..duymadan da anlayabilirsin sevildiğini,sevilmediğini..
ben bazı şeyleri duymamalıyım ya duymayayım yani..daha güzel oluyo o zaman.yani zamanı gelince söylendiğinde ki söylenmesi şart değil kesinlikle daha bi güzel oluyo..ben hal dilini daha çok seviyorum hareketlerimle anlatmeyı bi şeyleri..tabii konuşarak çözülür bi çok şey bunu da farkındayım ki hep bu yolu tercih ederim ama işte bazı şeyler kalmalı yürekte,dile varmamalı..varınca basitleşiyo sanki..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Düşlerde büyütmek...bir zamanlar yaptığım şeyin tanımı bu.onunla neler konuştuğumdan kendisinin bile haberi yoktu.ne kadar yakışıklıydı gözümde.ama karşı karşıya gelince gözlerimden silinmeyen yakışıklılığı yerini vasat bir görüntüye bıraktı.kim olduğunu,nasıl biri olduğunu anladım.işte o zaman keşke dedim keşke bende kalsaydı hissettiklerim.
Yaşanınca gerçekten tükeniyor...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Yarbay olmuşsun :D
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

yaa gün geçtikçe rütbem yükseliyor. :) aklıma bir filmden bir kare geldi. Özcan Deniz, Ali Poyrazoğlu vs oynadığı bir film vardı ya "o şimdi asker" galiba "apoletlerimdeki yıldızlar..." diye başlıyordu Özcan Deniz ne alakası varsa hatırladım birden. :roll:
Şaka bir yana derecem arttıkça kendimi daha bir siteye ait hissediyorum. :wink:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Vay Murat Hocam vay... 1 Aralık sabahı neler yazmışsın. Hem de 1 Aralık sabahı...:?:

Dip not: Yav şiir falan yazan bir adam değilim, ama siz bana şiir de yazdıracaksınız bu gidişle
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

o mana da da dedim de :lol: asıl demek istediğim hani yanda da rütbe yükselmiş o konuda da yükselmiş tecrübeler vs manasında demek istedim.
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

haldunbar yazdı:Vay Murat Hocam vay... 1 Aralık sabahı neler yazmışsın. Hem de 1 Aralık sabahı...:?:

Dip not: Yav şiir falan yazan bir adam değilim, ama siz bana şiir de yazdıracaksınız bu gidişle
Haldunum sen yaz :) Fazla ca gerekli birisin emin ol. o yüzden yaz okuruz biz :D
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

:lol:ne kadar anlayışsızmışım. :oops:
bazı şeyler yaşanınca tükendiği gibi hayata da artılar katıyor. tecrübeler en büyük artılarımız. rütbem arttı yani. bazen dönüp geriye bakınca iyiki tüketmişim diyorsun
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Yanii arkadaslar basligin konusundan iice cikmissin konuyu rutbelere cekmissiniz. Ben isterimki hep acemi kalayim hem burada hemde hayatta. Herseyim acemice olsun sevmelerim, tecrubelerim, yasadiklarim... Hersey onu elde edinceye kadar suruyor istedigin seyi elde ettin yaa artik kiymetide kalmio...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

dengesiz birinden dengeli bir davranış bekleme. biz ağırlığın öteki yanını düşünmekteyiz şukooo.
.Terazinin Hüznü.
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

düşlerde büyütmek.... ne hayaller kurarsınız ne çok düşledikleriniz olur her konuda. hayallerde yarattılan kişiyle neler paylaşılır neler düşlenir. karşına ansızın biri çıkar ilk zamanlar herşey güzeldir. düşlerimdeki gibi dersin. sonra bir de bakarsın herşey gün geçtikçe değişmiş olur. geriye dönüp bakarsın nerde dersin o mutluluk , o hayaller ve gerçeğim sen................
hayallerin yıkılması kadar kötüsü yoktur herhalde. hiç kimsenin böyle bişeyi yaşamasını istemem :cry: canını çok acıtıyo insanın
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

Bu "biz"den kastın kim Murat öyle bir cümle kurmuşsun ki ne anlamam gerektiğini kestiremedim.

Shuko her zaman acemi kalmayı isterim demişsin insan acemi kaldıkça daha çok hata yapar ve bence hep yerinde sayar. Hatalardan ders almak başka bir deyişle rütbeni arttırmak hayatı daha yaşanılası kılar.

ayrıca konuyu saptırdığım için özür dilerim.
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Lonely onemli deil arkadasim ama ne kadar da hata yapsam hala acemi kalmak istiyorum boylece bu hatalari daha iyi analiz etme sansim olur. Murti gercekten dedigin gibi diger yarisindan dusunemedim. Sizde kusuruma bakmayin...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

Murat, Shuko unutalım mı bunu. hiç yazmadık bunları ben ikinizden de özür diliyorum ve hani o bahsettiğimiz gülümsemeyi gönderiyorum. :P
sevgiler...
Kilitli