Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
kübra

Mesaj gönderen kübra »

MERABALAR HEPİNİZE
:lol:
aksel

Mesaj gönderen aksel »

fd zor anlarımda kurtardı beni. keşke ben yazmış olsaydım dedim bu şarkıları bazen. neyse ben onur 22 yaşındayım. istanbuldan.. genelde forumlara antipatim vardır ama bu çok hoşuma gitti. herkese selamlar
melikebozer

Mesaj gönderen melikebozer »

mrb ben melike 14 yaşındayım okul çok sıkıcı bende kaçıp buraya sığındım :D
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

Merhaba melike hoşgeldin ama inan okul senin düşündüğün kadar sıkıcı bir yer değil
sen okulun kötü olan yanlarını görmek istiyorsun gerci okulun kötü yanı yoktur ama bazen sıkıcı olabiliyor tabiki tekrar hoş geldin.... :twisted:
melikebozer

Mesaj gönderen melikebozer »

Ama haksız sayılmam çocukların yarısı okuldan nefret eder 8)
HY

Mesaj gönderen HY »

meraba diyorum ama katıldım mı size emin değilim
gonca

Mesaj gönderen gonca »

merhabalar ben ankara'dan gonca :) burda olduğum için çok mutluyum umarım çok iyi zaman geçiririz....
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

hoşgeldiniz HY ve gonca burdasınız tekrar hoş geldiniz... :twisted:
yaralıkovboy

Mesaj gönderen yaralıkovboy »

SELAM ARKADAŞLAR
ARANIZA YENİ KATILIYORUM NİCKİM YARALIKOVBOY
tuba yakar

Mesaj gönderen tuba yakar »

merhabalar ben konyadan tuba şu anda çok mutluyum çünküüüü artık bende üyeyim!!!!!! sonra görüşmek üzere............
semender28

Mesaj gönderen semender28 »

merhaba
BuRaK80

Mesaj gönderen BuRaK80 »

Merhaba Arkadaşlar. Ben Osmaniye'den Erol Burak. 1981 Doğumluyum. Mesleğim Bilgisayar / Donanım (Computer / Rigging). Şuan Hem Kuryelik Hemde bir internet Cafe işletmeciliğini yapıyorum. Oğlak Burcuyum Burcumun özelliklerini taşımaktayım. Özellikle İNAT özelliğini :roll:
kelebek_

Re: Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Mesaj gönderen kelebek_ »

slm ben geldim!... :twisted:
ercys38

Mesaj gönderen ercys38 »

merhaba bende aranıza yeni katıldım .siteyi çok beğendim dilerim daha da başarılı olursunuz. :) ben funda evliyim ve 2 yaşında bir kızım var.kendimi nasıl anlatayım hiç beceremem.kendinize iyi bakın.
leydilav

Mesaj gönderen leydilav »

8) merhabalar ben izmirde yaşayan bir muzo hayranıyım 88liyim kendini tanıtma olayına inanmam neyse selamlar......