Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
sssilaaa

Mesaj gönderen sssilaaa »

slm ben artık çoookk sıkıldım bu derslerin yoğunluğundan.... :( bu yüzden biraz dakendime zaman ayırmayı düşünüyorummm.... bi gün öle nette oyalanırken rastladım bu siteye çookkk hoşuma gittii. :P
fulya melek

Mesaj gönderen fulya melek »

Herkese merhabalar!Ben de feridun düzağaç ı çok seviyorum.Site çok güzel,emeği geçenlere teşekkürler :P
manikarte 55

Mesaj gönderen manikarte 55 »

6 ay mecburı bir aradan sonra aranıza tekrar hoşbuldum bu altı ay içinde üyeliğim silinmiş ama olsun askerlik denen görevi bitirmeme bir altı ay daha kaldı mahrumiyet bölgesinde yaşadıktan sonra tekrar istnbulda olmak güzel herkese selamlar
blue_raikonen

Mesaj gönderen blue_raikonen »

meraba arkadaslar ben SaliM
ankara uni. bilgisayar tekn.ve prog. blm 2 sınıf
google da gezerken bu siteye rastladım byya guzelmiş
kirik_hece

Merhaba Lavinyalar..

Mesaj gönderen kirik_hece »

Ben istanbuldan universite ogrencisiyim. Bilgisayar Mh. okuyorum. Lavinya.net i su muthis sarki "Buyuk Insan" sarkisinin ismini ogrenmek icin google aramasi yapinca buldum cok hos guzel...

Ne kadar iyilik varsa hepimiz için
Hepsini dileyip gerisine direniyorum ..

mutlu kalin..
tutuba

Re: Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Mesaj gönderen tutuba »

selam arkadaşlar ben TuBa.siteye yeni üye oldum gerçekten güzel hazırlanmış.. :wink: görüşmek dileğiyle :wink:
marvin

Mesaj gönderen marvin »

Herkese selam. Nereden nereye , lavinyayı dinlerken oylesine netten arattım ve karsıma bu site cikti.
buldugum icin cok mutluyum.
ben her ne kadar gec kesfetsemde F.D. harika.
İzmirdeyim , 28 yasindayim ve hala okuyorum (tembelim)
kendinize iyi bakın...
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Bi merhabayı mı esirgiyecegim siden =) Merhaba arkadaslar ben Shuko Istanbu`lda yasıorum Jeoloji Muh okuyorumm. Kendinize iyi bakinnn
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

Merhaba arkadaşlar ben onur inönü üniversitesi müzik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Hepinizi tüm sevgimle selamlıyorum.ÖPÜLDÜNÜZ.
tutuba

Mesaj gönderen tutuba »

merhaba adım TuBa,20 yasındayım.Mugla'lıyım,mugla üniv'de okuyorum.aranıza katılabilir miyim? :wink:
org_prensi

merhaba

Mesaj gönderen org_prensi »

merhaba ben koyu bir fenerbahçe taraftarıyım sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum
kenangonen

Mesaj gönderen kenangonen »

Allah sabır versin ne diyelim ama bence sen yinede okuluna dön!!!!!!!!
reşat yaşar

Mesaj gönderen reşat yaşar »

aşka dair ne varsa herşey mutluluklarla birleşip kanatlanıp haydi ne varsa alın dediğim an sizleri sadece düşünmek mi hayır o anı hissetmek...ya ben olurum yada sevgi uyğruna kaybolurum.işte size bir soru....nereye kadar ;sevgi.sadece o demek,onu her an hissetmek,ya öyle biri yoksa...yinede hisseder misiniz
hayal -18

Mesaj gönderen hayal -18 »

herkese slmlarrrrrrrrrrr :D
missing

selam

Mesaj gönderen missing »

selam herkese mersinde yaşıyorum.gencim güzelim :wink:
ne biliim ne denirki.
hoşçakalın