Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Öyqu

Mesaj gönderen Öyqu »

slm bn öykü aslında forumlara yazı yazamam ama bi denicez artık :D bu arada öğrenciyim ve antalya da yaşıyorum...herkese sevgiler:D
buyas

Mesaj gönderen buyas »

meraba ben busra gusel olan tum muzikleri dinliorm....
gülce

Mesaj gönderen gülce »

bir gün kabalık edersem habersiz çekip gidersem yalnızlığım sana emanet çiçeklerimiz solmasın artık kaybetmek olmasın...
hince16

Mesaj gönderen hince16 »

herkese merhaba. adım harun, 22 yaşındayım, bucum yengeç, bursada yaşıyorum, bilişim sektöründe çalışıyorum. başarılar diliyorum...
düşlerdeki aşka

Mesaj gönderen düşlerdeki aşka »

burdan herkese selamlar feridun düzağaçı samsun çoook özledi hepmizn yeniden mutlu olmaya ihtiyacı var :cry: lütfen artık samsun a gelsin herkes sevmeye devam tesn harika insanı :) :lol:
nadya

Mesaj gönderen nadya »

SELAM ARKADAŞLAR NASILSINIZ
saadettabak

Mesaj gönderen saadettabak »

merhabalar adım saadet gazi sınıf öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim internetle tanışalı 2 gün oldu hemen burayı bulup üye oldum. aranızda bulunmaktan mutluyum arkadaşlar.hepinize selam..... :D
yesterday

Mesaj gönderen yesterday »

slmlar lavinya.net :) özlemişim valla.. aslında ben bu nickle çook öncesinden kayıtlıydım ama uzun süre girmemiştim silinmiş sanırsam .. tekrar burda olmak güzel :wink:
nennisu

Mesaj gönderen nennisu »

merhabalar arkadaşlar!!bu siteye kaydolduğum için çok mutluyum.feridun düzağaç ilk dinlediğim tek türk sanatçı.18 yaşındayım.öss ye hazırlanıyorum.koyu evanescence,linkin park ve cranberries fanıyım.bundan sonra hep görüşmek dileğiyle.herkese slmlar...bye bye see you!!! :wink:
pacodehakan

Mesaj gönderen pacodehakan »

selamlar edremit körfezi akçayda yaşıyorum müzisyenim tesadüf eseri sitenizi buldum saygılar
bilge

Mesaj gönderen bilge »

selam 18 yasındayım öss ye hazırlanıyorum genelde yabancı rock dinlerim bundan sonra ders haricinde bu sitedeyim görüsürüz :)
aspirin

Mesaj gönderen aspirin »

Merhaba ben aspirin.Bu siteye dahil olmak acayip keyif verici.Feridun abi seni çoooooooook seviyoruuuuuuuum.Seni dinlemek nefes alıp vermek kadar güzel bişey. :)
Serdengeçti

Mesaj gönderen Serdengeçti »

buyrun bu da benim Merhaba'm.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

merhabalar arkadaşlar.Koyu bir FD:) hayranıyım fakat netle tanışık olmadığım için bu siteden haberim yoktu :( geçte olsa sizlerle tanışmamın ve bu siteye kayıtlı olmamın sewindirikliğini yaşiyorum...izmitte oturuorum we sakarya üni.okuorum.ii ki warsın FD'm...
alhana

merhaba

Mesaj gönderen alhana »

sey ben bi kez daha merhaba yazısı yazmıstım ama neyse
yine merhaba
çünkü hep merhaba demekle başlar güzel şeyler...