Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

YENİDEN DOĞMAK İSTERMİSİN

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
misk

Mesaj gönderen misk »

walla aynı şeyleri bidaha yapmak demektir..biraz daha yaşlanıyım ozaman belki isterim ama..şuan çok memnunum..:)
J.P.M

Mesaj gönderen J.P.M »

:cry: :cry: :cry: çoğu zaman istemişimdir eski günlerimeee ama asla geri dönüş olmucakkk :cry: :cry: :cry:
DENİZ

Mesaj gönderen DENİZ »

NE BİLİİM TAM OLARAK HATIRLADIIM Bİ AN YOK AKLIMDA AMA BUNDAN SONRA NE OLUR BİLEMEM YENİDEN DOĞMAYI İSTEMEK İSTEMİYORM BEN HAYATIMDAAAA[/i][/b][/u][/url]
elifelifim
Üye
Üye

evet

Mesaj gönderen elifelifim »

annemi kaybedeli 10 yıl oluyor ve onuu okadar çok özledim ki.tekrar onun sıcaklığını hissetmek için onun kızı olmak için yeniden doğmayı isterdim.onun tekrar saçımla oynamasını beni dizinde uyutmasını ve o muhteşem kokusunu koklamayı isterdim...... :cry:
Pyro

Mesaj gönderen Pyro »

Çoğu insan çektiği acılardan dolayı yeniden doğmayı istiyor ama birde şu açıdan da bakılabilir herseyi bırakıp yeni bir sayfa açabilirsiniz ne olabilir mesela: yeni yaşıyacağınız yerlere göç edebilir yeni bir iş bulabilir yada yeni bir okulda devam edebilirsiniz.Bu tabi zor bi yöntem ama insana acı veren şeylerden uzaklaşmanın tek yolu biraz da bu gibi çünkü yaşadığınız yerde sevdiğiniz şeyleri mutlaka birşeylerle bağdaştırmışsınızdır, insan bunları gördükçe acısı taze kalır ve kendisiyle devam eder....
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

yeniden doğmak

Mesaj gönderen hazan »

yeniden 0'dan başlamak istemezdim. 24 yıl hem zordu hem yalnızdım. kendimi bulmam, hayatı anlamam, düzdüz yürüyecek kadar güçlü olmam hem zaman aldı hem çok yoruldum. hem büyük telafisiz pişmanlıklarımda yok. kalsın ben almim :)
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

bilmem :roll:
aslında hiçte fena olmazdı.
mavi

Mesaj gönderen mavi »

evet,bugün özellikle bunu çok istiyorum..
RoMeOndokuz

Mesaj gönderen RoMeOndokuz »

YENİDEN DOĞMAK MI?? Nİ YE Kİ?? BUNCA YIL BOŞUNA MI YAŞADIM??

HA EĞER DİYOSUNUZ Kİ BU GÜNE KADAR YAPTIĞIM ŞEYLER KAYBOLMAYACAK O ZAMAN BELKİ ... :roll:
karacabey53

Mesaj gönderen karacabey53 »

ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA...YENİYİM BURDA

hayatımda çok defa "keşke" dediğim anlarım oldu....ama orda takılıp kalmadım,bu "keşke"leri olduğu yerde bırakmadım.. ilerde aynı hataya düşmemek için yanımda sakladımm....ve işe yaradıı
karacabey53

Mesaj gönderen karacabey53 »

yeniden doğmaktan çok,,tekrar çocukluk günlerime dönmek isterdm... çünkü çocukken bi sorumluluğun olmuyo. bazı olaylardan bihaber oluyosun.. büyüdükçe yaşamın zorluğunu anlıyosun..

bence geriye dönüş olsa mükemmel olurdu :)))
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

sakın geri döndüğünde pişman olmayasın.bak bende senin gibi düşünüyodum hep ama düşünsene aynı şeyleri tekrar yaşicaksın.küçükken hatırlıyorum da çok kötü düşmüştüm bi çukuru görmeyip.bi daha küçüklüğüme döndüğümde o çukurun orda olduğunu görücem ve düşmicem.güzel gibi geldi dimi?ama annem beni sarıp canın acıdımı evladım demicek.sarılıp öpmicek.ya da şöle düşün.ben hayata bi daha gelmeyi veya küçüklüğe geri dönmeyi sınıfta kalmak olarak değerlendiriyorum.neden mi?eee çift dikiş olmicak mı? :wink: bence hayatını yaşa ve pişmanlık duyma bu hayata istesen bile tekrar gelemezsin.yakınmak yerine kendini ara içinde.bulacaksın ve tüm pişmanlığın geçecek inan bana...
Ritmik

Mesaj gönderen Ritmik »

istemezdim :) ben ben olarak yaşadım ve geçtim... yürümem gereken yol uzun.
bliss

Mesaj gönderen bliss »

galiba istemem yeniden doğmak halimden memnunum artık
barracuda

YENİDEN DOĞMAK İSTERMİSİN

Mesaj gönderen barracuda »

Dünyaya yeniden gelmek asla...herşey tamam olsada o askerlik denen şeyi tekrar çekemem..bir kere yarı gurur yarı gazla zor yaptım bidaha bile bile asla :)