Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yine şehit, yine yürekler yaralı!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
emos
Üye
Üye

yine şehit, yine yürekler yaralı!

Mesaj gönderen emos »

anneler bıktı artık ağlamaktan biri dur dese kurtulsak bu çileden her gün ölüm haberi her gün ızdırap ne olacak bu anaların hali ne olacak bizim halimiz
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: yine şehit, yine yürekler yaralı!

Mesaj gönderen Bugfixed »

Küfürler yetmez, beddular yetmez.
Sızımız anlatılmaz. Yaşayan anlar.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

hükümet anca basın eleştirilerinde dikkatli olsun diye uyarır , amerika'ya sormadan adım atamaz... yazık... çok yazık...
pestemal
Üye
Üye
İsim: begüm

Mesaj gönderen pestemal »

aynen ya yeter artık bu ne böyle :?: birisi dur desin nereye kadar daha nekadar şehit vericez :!:
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

çok acı tarifi yok ...dursun artık bu terör!
pestemal
Üye
Üye
İsim: begüm

Mesaj gönderen pestemal »

arkadaşlar saat 21:30da tüm türkiyede ışıklar 1dakika söndürülücek teröre karşı tepki :!:
xpapatyax
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen xpapatyax »

Yaşananlar savaş değil de ne ki?Bizler rahat rahat otururken ,bizleri koruyan adını bile bilmediğimiz insanlar şehit düşüyor.Aileleri yanıyor bu acıyla ve her Türk insanı da hissediyor bunu derinden eminimki.İnsanlar bir önceki şehitlerimizin acısını unutmadan bu kayıp gerçekten çok acı geldi.Yüzlerce insan askere alınmak için dilekçe veriyor yapmış oldukları halde.Umarım bu konuda bir şeyler yapılır bir an önce ve başka evlere de ateş düzmez,hepimizin gönlü yaralı çünkü.Bu konuda konuşmak bile iç rahatlatmıyor.Ölen şehitlerimize rahmet ve ailelerine sabır diliyorum,hepimize sabır diliyorum.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Yazık ki böyle bir ülkede yaşıyoruz..
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

yeter artık ya.kaç vatan evladı daha ölmeli; başımızdakilerin birşeyler yapması için? :!: :!: :evil: kaç ailenin ocağına kor düşmeli.o vatan evlatlarının belki bir sevdiği vardı.askerden sonra evlenecekti.belki bir hastası vardı.tezkereyi alınca koşup ona deva olmaya çalışacaktı.belki yoksul bir ailesi vardı.geriye dönüp onlara ekmek bulacaktı.ne oldu şimdi.ne olacak?bu evlatlar artık bir avuç kara toprak.gerisi hikaye..artık birşeyler yapma zamanı...başımızdakiler biz seçmedik.elbet seçeceğimiz günde gelir. :evil: ama birşeyler yapmaları gerek.geç kalınmışta olsa. :cry: allah geride kalan herkese sabır versin.şehitlerimize allah rahmet eylesin..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bu ülkede bir metmetcik şehit olsa, anında bin tanesi dirilir... Ama PKK denen Abd destekli çakallar sürüsüne bir mehmetçik dahi şehit verilmesine artık tahhammülümüz yok...
Mustafa Kemal Atatürk Demiş ki ;

Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa’dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa’nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa’dan almak gibi bir takim zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklal (bağımsızlık) vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile, ecnebilerin planları ile yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir.
Başka söze ne hacet :idea:
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Olmuşuz bir kukla.
Hacivat karagöze vurur karagöz hacivata....
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Bizi yöneten insanlar biraz ser bir tavırla, yani "dediğim dedik" mantığıyla kendi başlarına bir iş yapmazlar ve başkaLarına sormadan adım atmamakta ısrar ederlerse daha çok yüreğimiz acıyacak!!.. Yazık bu insanlara!.. Bulsunlar bir çaresini artık!!! :evil:
badem
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: HÜLYA

Mesaj gönderen badem »

hani nerde harnt dink öldüğü zaman hepimiz hrantz hepimiz ermeniyiz diyenler neden şehitlerine sahip çıkmıyor dışardan kapı arkasından bakıyor :x bizim milletin duyarlılığı bu kadar biz değişmediğimiz sürece bizi kukla gibi oynatan çok kişi çıkar :evil:
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Korkunç olaylar yaşanıyor , ağlıyorum ağlamanın çare olmadığını bile bile.....
Tanıdığım 20den fazla kişi gidecek askere.3-4 tanesi akrabamız diğerlerini de çok yakından tanıyorum.Şehit ailelerini düşünüyorum ve onların yerine kendimi koyuyorum da o kadar çok ağladım ki.
Ama hepsi bir değil mi?İster tanıyalım ister tanımayalım onlar bizim evladımız bizim göz ağrımız....
Zombieye benzer insan bedenli yaratıkların(teröristlerin) mehmetçiklerimizi haince pusuya düşürerek öldürmelerini engellemeliyiz.
İşe Amerikan mallarını boykot ederk başlayabiliriz.Elim birşey gelmiyor dememeliyiz.Asla!!!
Yürüyüşlere katılmalı yapılan eylemlere destek vermeliyiz....