Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yorumsuz...!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

Yorumsuz...!

Mesaj gönderen Misafir »

sevgileri umutlara, umutları hayellere, hayelleri gerçeklere bağlamak çok zordur. tıpkı benim düşünü kurduğum hayel sinaması gibi.
gecenin masum karanlığına sığınıp saatlerce dört duvar arasında çaresiz soru işaretlerinin çenberi altında düşünmek seni yalnızlığıma ve korkularıma inat sırf seni karalamak satırlara. gökyüzüne bakıp en güzel yıldızları seçmek ikimizin adına hayeline sarılıp sımsıcak bedenini görmek için çarpan kalbimine ismini fısıldamak. bütün gece umutlara sığınıp sabaha dek aşkınla uyumak. Her yere ismini kelbine aşkımı kaderime seni yazmak isterdim. sadece seni aşkım. ne hiç birşey senin kadar sıcak nede senin kadar gerçek sensizliğin adını yalnızlık koymuş olsamda yanız değilim aslında bir tek sen varsın kalbimde ve hep ismini karalayan düşüncelerim.
hep yanımda olan hayelin bedenime can veren sevgin var ne karanlık bu kadar ürkütücü ne yalnızlık bu kadar sıkıcı sensizlik çok başka bir şey çok başka ve acı her şeye rağmen benimsin ve bendesin ne sen alabilirsin seni benden nede başkaları koparabilir sevgini yüreğimden bunu hiç bir zaman unutma.
yazdıklarım sana neler hissettiğimi anlatacaktır seni tanıdığıma çok mutluyum zaten önemli olanda bu mutluluğu seninle paylaşmaktır her zaman seninle seni yaşamak ve her zaman seninle olabilmek dileğiyle o güzel hayellerin gerçeklerle uzlaştığında bütün mutluluklar ve kalbim seninle olacaktır unutma.
Ahmet KANDEMİR

bu yazı ile ilgili düşüncelrinizi almak isetdim :!: :?:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

güzel şeyler istiyorsun gerçekleşmesini isterim birde tavsiye birşeyleri değiştirmeye çalışma bırak öle devam etsin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Bir şeyler istiyorsun ama o istediğin şeyler hakkında ne kadar çaba harcıyorsun istemek elde etmenin yarısıdır tamam ama sadece yarısı...!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

benim elinden gelenin daha fazlasını yapıyorum unutmayınızki tek başıma her şeyi yapamam zaten bunu o yazında d ima etmişim karşılıklı bir şeyler olsaydı zaten o yazı o şekilde olmazdı diye düşünüyorum değilmi :?:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

beni uzdugu zamanlar bile
yoklugunu his etmek beni korkuturdu
ben her seyi onun icin onun yaninda yaparken
o hepsine uzaktan bakardi bir yabanci gibi
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: Yorumsuz...!

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bu sitede benden daha eski bir yazı...
Ama çok yeni,her şeyi oluruna bırakamıyor insan. Sindire sindire yaşama arzusu sevinçlere gölge düşürüyor.
Yorgun düşüyor kalpler. İnsan kendine hakim olamıyor.
Keşke yapabilsek...
Hayalleriyle yaşıyor insan...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Karşındaki kıymet bilmedikten sonra hayatını adasan ne olacak!
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Katılıyorum..
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

sana katılmamak mümkün değil Bozcaada.her ne kadar çekici gelse de bir yaprak misali kendini rüzgara bırakma düşüncesi,hayatını akışına bırakamıyor insan belki de elinde bile olmadan...