Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

zaman..

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

zaman..

Mesaj gönderen sinan »

bu aralar size de günler bereketsiz ve hızlıca geçiyor gibi geliyo mu?

zamandan korkmaya başladım sanırım. bu, kötüye gidişin bi alameti gibi (kişisel açıdan bakıyorum yanlış anlamayın :)

boş zamanı ne ile doldurmak gerek sizce. artık zevk de almıyorum eskiden zevk aldığım şeyleri yapmaktan. zaman geçtikçe daha bi sıkılıyor canım ve bişey yapmak istemiyorum. bişey yapmadıkça yine zaman boş boş geçiyor..

neyse arkadaşlar sanırım deliriyorum :) boşverin
~
ansızın gelecek gibisin..
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Re: zaman..

Mesaj gönderen ponnik »

sinan yalnız değilsin bana da öyle geliyor zaman çok hızlı ve boş geçiyor ama ben bu boşluğu doldurdum sanırım O'nunla : )
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Zaman benim de korkulu rüyam.Sadece bugünlerde değil de zaman çok çabuk akıyor,her şey eskiyor birdenbire.Nasılsa bir gün ölüp gideceğiz boşuna bütün çaba diye çok düşünüp kafayı yediğim dönemler oldu,ama neyseki aşk aldı beni yine,anlam kattı yaşantıma :wink:
Bir de söylediğin gibi artık eskiden zevk aldıklarımdan ben de zevk alamıyorum,fazla mı tükendik ki,bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

aşk konusunda katılıyorum size. benim de yüzümü biraz olsun hayata çeviren aşk.

ama aşk her zaman istenildiği gibi gitmiyor :( belki de bi yolda gitmesini istemektedir hata.. O'nun olduğu vakitler vakit yavaş geçiyor. yani tam alıştığım, sevdiğim şekliyle. ama o olmadığında beklemenin ve zamanın hızla yüzüne çarpan acıları yüzünden yine kopuyosun ister istemez

aşkın yerini elbet hiçbişey alamaz ama ne biliym bişey ile uğraşmak (mesela sanat) insanı yine (amaçsız da olsa) hayata, ya da istediği dünyaya götürüyor.

ne bu dünyada kalabildik, ne o dünyada..
~
ansızın gelecek gibisin..
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

sen deliriyorsan bende deliriyorum o zaman.
çünkü zaman da bana öyle gelmeye başladı artık.çok çabuk geçiyor ve ben zamanı tutamıyorum malesef.sanırım bunlar kıyamet alametleri. bana öyle geliyor en azından.
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

hani elinde tuttuğun da çok sevdiğin bişeyin bitmesini istemediğinde sanki yavaş yavaş küçüldüğünü görür de korkarsın ya zamanın da nasıl birşey olduğunu akıp gidince geri gelmediğini artık yavaş yavaş da olsa farkedip korkuyoruz.düşünüyorum evde boş boş oturunca geçmek bilmiyor zaman ama bir işle uğraşınca tutamıyorum adeta.yada geçmemesi gereken güzel anlarda bitmemesini istedikçe daha da daha da hızlı akıyor sanki..insanların yüzlerine bakmak geliyor içimden.saatlerine bakan insanların yüzünde bir şaşkınlık arıyorum belki ama yok..herkese normal bir bize hızlı akıyor zaman sanki..delirmiyoruz!sadece bişeylerin farkına varıyoruz..
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

evet bende aynı kanıdayım ... yılbaşına girdik ve kocaman bir ayı devirdik yaşlanıyormuyum nedir ?
hale
Üye
Üye
İsim: Hale

Mesaj gönderen hale »

evet zaman cok cabuk geciyor:) yılbası daha dün gibiydi..ocak ayına ne zaman girdik ne zaman bitirdik hiç anlamadım :) gecsin işte arkadaslar.her gecen dakika benim lehime..eşimin gelmesine 5 ay kaldı :lol: umarım bu 5 ay da su gibi gecer..tıpkı ocak ayının gectiği gibi :( onu coook özledim :cry:
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Keşke zamanı geri alabilseydik...
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

bende bu ara zamanın çok boş geçtiğini düşünüyorum,ilk defa tatilleri sevmez oldum...bunu söyleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi ama 2.dönem başlasa da kendimi çizime vursam diye bekliyorum,saatlerce sıkılmadan yapabildiğim tek şey ama şimdi çizmek için de bir amaç gerek bana yani hocaların şunu yapın falan demesi lazım,offf işte en çok sevdiğim şeyi bile yapmam için arkadan iteklenmem lazım,sıkılıyorum...
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Zamanın bos gctıgını bılıp onu degerlendırmek lazım ama ne ıle degerlendırecegımı bıle bılmıyorum....

---
Düzenleme bugfixed:
Lütfen kelimeleri olması gerektiği gibi yazın. ıle değil ile degerlendırecegımı değil değerlendireceğimi gibi olmalı lütfen dikkat edelim..
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

bazen su gibi akıyor bazen hiç geçmiyor ya ilginç olanı aynı günün bi hızlı geçtiğini düşünüyorum bi hiç geçmediğini delirmiyorum ama oluyor Allahım sen aklıma mukayyed ol bunlar hep günlerimin hep aynı olması sıradan olması anlamsız olması yüzünden sanırım. :roll: :oops:
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

zaman deyince aklıma bi şarkı gelir hep:
"...dünya ağır adımlarla dönüp dursa da, zaman hiçkimseyi durup beklemez.."