Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

melissa__ yazdı:
hseven359 yazdı:tabi o sitedeki sıralamanın hangi kriterlere göre hazırlandığına göre değişir.dream 10 de 1.,ritim 10 da da 2. ritimdek,i seyirci oylarına göre belirleniyor. :lol:
ali bey bizim sıralama da gökten zembille inmiyor yani,en çok istek alma ve oylama kriterlerine mutaakiben belirleniyor
demek istediğim:"sevip, o klibi izlemeyi istemek başka..kasedini veya cdsini almak başka" ..bilmem anlatabiliyor muyum ??.
sem100
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sem100 »

Kasetteki butun sarkilar guzel ama AGLAMIYORUM...1 numara,o nasil bir sarki,sozleri acayip guzel,ben hastayim bu sarkiya...her gun tekrar tekrar dinliyorum. :D
düslerimbiterken

Mesaj gönderen düslerimbiterken »

kesinlikle yürüdüm şarkısı we ağlamıyorum kusursuz ah bide aşk çok uzak...ben kesinlikle korsan almadım...fd beni bukadar mutlu ediyor we ağlatabiliorsa şarkılarıyla derinliğe sokabiliyorsa helali hoş olsun.öğrenciyim ama asla fd nin albümünü internetten indirmem.we zamanında kuzenimle yayınlayan siteleride hacklemişdik...ama artık yüzlerce site war...bence emeğe saygı göstermek gerekli...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

düslerimbiterken yazdı:kesinlikle yürüdüm şarkısı we ağlamıyorum kusursuz ah bide aşk çok uzak...ben kesinlikle korsan almadım...fd beni bukadar mutlu ediyor we ağlatabiliorsa şarkılarıyla derinliğe sokabiliyorsa helali hoş olsun.öğrenciyim ama asla fd nin albümünü internetten indirmem.we zamanında kuzenimle yayınlayan siteleride hacklemişdik...ama artık yüzlerce site war...bence emeğe saygı göstermek gerekli...

doğru ..hangi birini hackleyeceksin. :roll: ...linkleri birbirlerinden çalıp ekliyorlar...
ANATOLİA

Mesaj gönderen ANATOLİA »

katılıyorum lütfen gereken insanlara gereken saygıyı verelim.Bence fd buna değer albüm de mükemmel.Benim favorim bir gün ölürsem.
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

FERİDUN DÜZAĞAÇ'IN BÜTÜN ALBÜMLERİ GİBİ BU ALBÜM DA MUHTEŞEM OLMUŞ.ESERLERİN HEPSİ BİR HARİKA HER GÜN MUHAKKAK DİNLİYORUM.BENİ UNUTMA,AŞK ÇOK UZAK VE YÜRÜDÜM PARÇALARI BENİ ÇOK ETKİLEDİ.BİLEMİYORUM AMA DİNLERKEN SANKİ BENDEN BİRŞEYLER BAHSEDİYOR GİBİ...BEN HİÇ KİMSEYİ DİNLERKEN BÖYLE YAKIN DUYGULAR YAŞAMADIM DAHA ÖNCE.AMA BU ALBÜMDE SANKİ BİRAZ ÖFKE SEZİNLEDİM.BİRAZ DAHA SERT OLMUŞ.PARÇALAR HAFİFTEN SAKİN BAŞLIYOR AMA SONRADAN HİDDETLENİYOR GİBİ..ASLINDA BU ALBÜM ÇIKMADAN ÖNCE BENİM BİR HAYALİM VARDI ACABA ÖNCEKİ TARZINDAN FARKLI OLARAK BİRAZ SERT BİR ALBÜM YAPSA NASIL OLUR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM AMA SONRADAN ONU İLK TANIDIĞIM GİBİ HATIRLAMAK İSTERİM BENCE HEP BÖYLE KALSIN..BU ALBÜMDE BİR DÜET VEYA BAŞKA BİR SANATÇININ PARÇASINI YORUMLAMASINI BEKLİYORDUM MA OLMADI BELKİ DİĞER ALBÜMLERDE OLABİLİR...OLSUN O BİR TANE........HER ZAMAN TAKİPÇİSİYİM..TA Kİ BU DÜNYADAN ÜMİDİMİ KESİP GİDENE KADAR..........
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

albüm çıkalı tam 5 ay oldu ama ben hala konser bekliyorum burda :cry:
fd84
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd84 »

GEÇEN SENE BU ZAMANLAR KONYAYA GELMİŞTİ BU SENE GELMEDİ DÖRT GÖZLE GELMESİNİ BEKLİYORUZ İNŞAALLAH GELİR.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

O'nun yaptığı ve yapacağı herşey çok güzel ruhu gibi...
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

albüm çıkar çıkmaz koşup almıştım albümü
herzamanki gibi mükemmel tabii birgün ölürsem ve sokaklarda evcil'i kaç bin kez dinledim bilmiyorum hatta bu albümden sonra kendi kendime dedimki 'kızım kaç senedir sadece feridun dinliyorsun anadilinde,artık bak bakalım bi fan sitesi falan var mı' diye sonra lavinya.net'i görünce hemen atladım zaten :lol:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

herşeyiyle çok güzel bi albüm...
bir gün ölürsem ve beni unutma diyorum...
son-nefesim
Üye
Üye

ya ben dinledikçe daha kötü oluyorum ruhen yıkıma uğruyorum hatta ağlamaktan bile korkar oldum...
typhoon
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen typhoon »

agLamıyorum iLe bir gun olursem'i dinLerken tüyLerim diken diken oLuyor.

scalon tarafından düzeltildi.
Kullanıcı avatarı
efcican
Üye
Üye
İsim: FARAKLİT

Mesaj gönderen efcican »

BU ALBÜM GERÇEKTEN YAKIŞTI F.D.'YE.TEŞEKKÜRLER F.D.
son-nefesim
Üye
Üye

gerçek FD Fanları da bu albümle ortaya çıktı zaten....sizce de öyle değil mi?