Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

6 ay oldu ve 6 ay önce aldığım albümü hala bıkmadan dinliyorum hele de
bir gün ölürsem
salihyavuz
Yeni Üye
Yeni Üye

selam

Mesaj gönderen salihyavuz »

Bu yeni çıkan albüm güzel ama eskisi kadar tutulmadı bunun sebebide reklamın olmamasıdır
fd84
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd84 »

SALİH YAVUZ SİZE KATILMIYORUM BENCE ALBÜMÜ İYİ TUTULDU EN AZINDAN FERİDUN DÜZAĞAÇ SEVENLER ALBÜME SAHİP ÇIKAR ZATEN REKLAMA KONUSUDA FERİDUN DÜZAĞAÇ HAYATTA HİÇ BİR ALBÜMÜ İÇİN REKLAM YAPMADI BUNDAN SONRA DA YAPMAZ...
manolya
Üye
Üye

Mesaj gönderen manolya »

feridun düzagac ı da diğerlerinden ayıran özelliklerindende biri bencede reklam yapmamiş olmasi...bence de son albümü çok güzel ve de çok kaliteli herkes almali ve dinlemeli duygularin adaminin son halini....
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

zaten feridun abimiz için kemik dinleyicinin albümü alması yeterli olacaktır zannediyorum...
RONAL
Üye
Üye

Re: selam

Mesaj gönderen RONAL »

salihyavuz yazdı:Bu yeni çıkan albüm güzel ama eskisi kadar tutulmadı bunun sebebide reklamın olmamasıdır
Sen feridun u reklam olsun diye mi dinliosun?
Alev alev ciler yine ortaya çıkmaya başladı
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bence diğer albümler gibi bualbümde harika olmuş. sonrakileri sabırsızlıkla bekliyorum eminim onlar daha güzel olacak.. :D
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

alev alevciler diye bir tabir mi var ?? albüm tutulmasın zaten feridun Düzağaçda albüm tutulsun diye yapmadı..paylaşmak adına yaptı...zaten bir söyleyişindede bunu belirtiyor..

bir-devam-filmi-ile-kaybettigi-dinleyic ... t2067.html

böyle tabir kullanmayın nolur :idea:
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

albumu bende hala bıkmadan sıkılmadan dınlıyorumkı yıllarca da dınlıycem.bu album tam hayal ettıgım gıbı oldu.daha oncekı sarkılar da konser halı ve orjınal halı cok farlıydıkı bence konser halı daha ıyıydı muzık olarak.bu albumde muzıkler tam bu sekılde olmus ve harıka bı hava olusmus bence .hanı bazı gerı kafalı adamlar varya ferıdun da rock sanatcısımı dıye.onlarada cok ıyı bır cevap oldu bu album.sonuc olarak zaten harıka albumlerı vardı bu muzıklerıyle dahada bı harıka oldu.
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

ayrıca bahsı gectıgı ıcın yorum yapmak ıstıyorum.alev alevcıler bencede cok cırkın bı tabır .ne olursa olsun alev alev sonucta fd nın sarkısı kı herseyı gectım bu tabırle sarkıyı kotulemıs oluyoruz .aslında bende bu konuda sıkayetcıyım fd buraya konsere geldıgınde bır kac kendını bılmez alev alevı ıkı kere solemedı dıye onu yuhlamıstı bız hemen tepkı gosterdık ama sonucta oldu tabıkı fd cok bozuldu ve konserı erken bıtırmıstı yanı ben bole bı olay yasamısken bu tabırı kullanmak ıstemıyorum sızde soylemeyın en azından o guzel sarkıyı bole bırseye karıstırmayalım. saygılar
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

aman zaten çok fdazla reklam olmasınada gerek yok bence onu sevenler ve dinleyenler hep varlar zaten ve bence hep te var olacaklarrrrrr
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

dedıgınız gıbı reklama falan ıhtıyacı yok sırf onu gonulden sevenler kasedını alsa yeter.ama baskalarınıda sırf alev alev ı sevıyo dıye asagalamamalıyız.benım anlatmak ıstedıgım o .
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

son albumu harika yaa... emekli kerem ise tam da feridun abiyi anlatıyor...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

benim demek istediğimi anlayan anladı.ben bu konuda çok katıyım.albüm tutulmadı diye bi laf söylenemez.o zaman kimin albümü tutuyosa o dinlensin.böyle saçmalık olmaz.alev alev konusunu açmıyorum çünkü sitede yeteri kadar tartışıldı.bu site benim için bir fan sitesidir.feridun düzağaç'ın olumlu ya da olumsuz durumları tartışılır vb. ama albüm tutulduğu zaman severim,yazarım;tutulmadığı zaman sevmem,yazmaya gerek yok gibisinden düşünenler varsa onların yeri burası değil.ben bunu demek istiyorum(kusura bakmayın)
senaREEVES
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen senaREEVES »

slm arkadaşlarr...yeni üye oldum siteye böle bi site olduğunu bilsem daha önce olurdumm=) bnde aldım son albümü oldu bayaa..ve çk gzl gerçekten ztn ferdiun düzağacın sesini duymak bileee en gzl şeyy=)