Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Lütfen Okuyunuz.

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben bu uyarıyı çok iyi anlayamadım galiba..mesela benim açtığım 'bana hüzün yapma' adlı başlık da bu uyarı dahilinde mi??
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Bugfixed yazdı:Diğer bir husus ise; bir şarkı sözünden bir kesit yazıp sonra kelime tamamlar gibi başlıklar açıldığında uyarı verilmeden kaldırılacaktır. Site ile ilgili problemlerinizde anasayfamızda bulunan "iletişim contact" linkinden bize ulaşabilirsiniz.
Bunun için de ayrıca teşekkürler, ben sesimi çıkarmak istememiştim hislerime tercüman oldun :)
é.
odysseia

ben sorumun cevabını merak ediyorum :?: kimse bişi söylemiycek mi :?: :?:
odysseia

:?:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Şahsi uyarı yapmadım dostum bu bir. İkincisi istenilen şey gayet açık . zaten aksi yapılmasın diye rica ediliyor.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
odysseia

teşekkür ederim murat abi,o başlık altında senin de cevabın var da bu beni yanılgıya düşürmüştü,kusura bakma :roll:
FeridunNet
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen FeridunNet »

Teşekkkürler bilgilendirme için
calipso
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ahmet

Re: Lütfen Okuyunuz.

Mesaj gönderen calipso »

okudum...^^