Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mütemadiyen Ağlıyorum klibi ve şarkı sözü hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
16nergis16
Üye
Üye
İsim: Nergis

Re: Mütemadiyen Ağlıyorum klibi ve şarkı sözü hakkında

Mesaj gönderen 16nergis16 »

Şarkıyı beğendim klip için yorum yapamıycam :|
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Dinledikçe çok çok güzelleşen bir şarkı olmuş...klip te çok farklı olmuş bence ve de başarılı. mart ayı başı çıkacak olan albümü heyecanla bekliyorum.
berkankut
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: canip

Mesaj gönderen berkankut »

Kız arkadaşıma 14 şubat sevlililer gününde çıkma teklifi etmeyi düşünüyodum ki kız dershaneye gelmemişti. Gerçi o günden öncede gelmemişti. Tabi bende hayal kırıklığı içinde ve olanları birbirine bağlayıp eve döndüm. Kıza telofonla ulaşmayı denedim çalıyo açan yok. Msnde de beni sildiği gözüküyordu. Bende dershaneyi bıraktığı kanaatine varmıştım(sürekli dershaneye gelmeye üşeniyom diyordu.). Ama benim ona daha söyleceklerim vardı mesela onu sevdiğimi söylemek gibi... Benim içimde baya kararmıştı, kız ile en son yağmur yağarken konuşmuştuk(Yağmur yağdığı için dershanede mahsur kalmıştık :D :oops: )...
14 şubat benim için hala kötü geçmekteydi. Bir an F.D nin bugün mütemediyen ağlıyorum klibinin çıkacağını hatırladım. Belkide şarkı tam beni yansıtıyordu, içime içime vuruyordu. Bana ilaç gibi geldi. Gerçekten şarkı ve klip çok güzel olmuş. Klip'e dikkat edebilirsek şarkıya çok uygun bir klip olmuş. F.D nin yeni albümünü sabırsızlıkla bekliyorum.
YaSel
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: YASEMİN

Mesaj gönderen YaSel »

Bir an klibini görünce çok şaşırdım ama süper tam üstadlık sözler ve bizleri bitiren sözler. Emeğine sağlık üstad... Bayıldım. Eminim ki diğerleri de bu kadar harika ve değerli olacak...
Seva
Üye
Üye
İsim: Sevda

Mesaj gönderen Seva »

Şarkıyı çok beğendim.
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

FD'yi şarkı söylerken izlemeyi çok seviyorum :) klasikleşmiş hareketleri, mimikleri, bakışları filan.. ne kadar özledim yahu ! şu okul bitse de nerde konser orda ben koştursam :lol: