Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

radyolarda f.d.

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

radyolarda f.d.

Mesaj gönderen baykus »

11 nisan cuma günü saat 16.00 da joy türk'de feridun düzağaç ve ardından saat 19.00 da radyo mega da kendi hazırlayıp sunacağı program ile...
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Re: radyolarda f.d.

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

Şuan Feridun Düzağaç'ı dinliyorum ama biraz heyecanlı :)
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

16.00 daki programda bir dinleyici "feridun düzağaç'ı takip edebileceği ve feridun düzağaç'ın da takip ettiği bir web sitesi olup olmadığını" sorunca feridun bey önce bizim sitemizin ardından başka bir sitenin daha adını verdi :)
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

evet ayriyetten belirtmesi lavinya.net i çok hoştu... program çok güzeldi joy türk'te ki sunumu yapan dj ' ye de ben burdan minnetlerimi sunuyorum... çok güzel sorular sordu ve gerçekten takip ettiği f.d. yi belliydi...
nazli08
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nazlİ

Mesaj gönderen nazli08 »

of ya keşke daha önce haberim olsaydı yaa. çok üzüldüm ama tek tesellim bu akşam maksat muhabbet,programı kaydedip tekrar tekrar izliycem ...